En güzel bayram mesajları. Eş dost akrabaya göndermelik bayram mesajları. Allah’ım…

Ramazan bayramı gelirken vatandaşlar en güzel bayram mesajlarının arayışına girdi. Bizler de Orbit Haber ailesi olarak bayramda eşe dosta gönderilmek için bekleyen mesajları sizler için bir araya getirdik.

Sevdiği herkese bayram mesajı göndermek isteyenler ‘ ‘2022 bayram mesajı’ olarak farklı mesajlar için internet üzerinden araştırma yapıyor. İşte en güzel bayram mesajları.

En güzel bayram mesajları

-kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…
-damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.
-hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu kurban bayramı.nın, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle…

Bil ki, sevmeyi bilmeyen huzuru da bulamaz. Bu bayram evinizden sevgi ve huzur eksik olmasın. İyi bayramlar…
Birlikte geçen mutlu günlere özlem duyduğumuz bu bayramı en güzel şekilde geçirmeniz dileğiyle. Hayırlı bayramlar…

Dilden gelen gönüldense, dokunur başka gönüllere… En içten dileklerimle bayramını kutlar, bu Ramazan bayramının hayırlara vesile olmasını dilerim.

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Tat alalım, varalım yüce Allah”a. Erişelim birlikte nice bayramlara ve mutluluğa. Mübarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoş geldi! Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar.

Ne mesafeler, ne imkansızlıklar bayramın coşkusuna gem vuramaz. Gönüller bir oldukça mesafeler kısalır, imkan kapıları sonuna kadar açılır. Ramazan Bayramınız kutlu olsun

Ne şanslıymışız, dostlarla olduğumuz günlerde. Bir kez daha öğrendik sağlık en büyük şükür sebebiymiş. Dilerim son olsun… İyi bayramlar.

Şu 3 şeyden uzak dur; Kul hakkı yemekten, sana ihyacı olana sırtını dönmekten ve birine kötülük etmekten… Tüm Müslüman aleminin bu mübarek günde duaları kabul günahları affolsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.