Orbit Haber

Denizli’de bir garip olay… Komşularının cinsel istismarla suçladığı aile eşyalarını bırakıp kenti terk etti… Mahalleli eşyaları yaktı…

Denizli’de bir garip olay… Komşularının cinsel istismarla suçladığı aile eşyalarını bırakıp kenti terk etti… Mahalleli eşyaları yaktı…
18 Nisan 2022 - 17:04

Denizli’nin Pamukkale ilçesi cinsel istismar iddialarıyla sarsıldı. İddiaya göre bir apartmanda oturan aile fertlerinden biri, komşularına cinsel istismarda bulundu. Toplumda infial oluşması üzerine aile eşyalarını bırakıp kenti terk etti. Duruma fark eden komşularsa eşyaları sokağa atıp ateşe verdi.

Olay, Pamukkale ilçesi Karşıyaka Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; aynı apartmanda oturan komşu aileler arasında, 3 gün önce cinsel istismar suçlaması nedeniyle tartışma çıktı.

Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi ve iddiaların çevrede de duyulması üzerine, suçlamanın tarafı olan aile eşyalarını geride bırakarak evi terk etmek zorunda kaldı.

Komşularının gece apar topar evden ayrıldıklarını fark eden öfkeli aile fertleri, kapısını kırarak girdikleri boş dairedeki eşyalardan bazılarını sokağa atarak ateşe verdi.Mahalledeki vatandaşların durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirmesi üzerine, olay yerine güvenlik güçleri ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Olay yerine gelen güvenlik güçleri, çevreden toplananlarla birlikte kalabalıklaşan aileyi sakinleştirmeye çalıştı.

İtfaiye ekipleri ise dışarıda yanan eşyalara müdahale ederek söndürdü.

Etrafın temizlenmesinin ardından aileler evlerine dağılırken, ekipler ise her hangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için bölgede tedbirlerini artırdı.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com