Şükriye Tutkun Cumhurbaşkanı ile iftardaki sohbetini anlattı: Babamı tanımadı ama babam gibi adam

Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz gün Sanatçılarla iftar yapmış bütün misafirlerle tek tek ilgilenmişti. O misafirlerden biri de Şükriye Tutkun’du. Şükriye Tutkun, o iftarda Cumhurbaşkanı ile sohbetini anlattı. “Babam gibi adam” dedi.

Yetiştirme yurdunda büyüyen Şükriye Tutkun, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a babasını anlatmış. Kasımpaşalı olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın babasını tanımış olabileceğine dair hayaller kurduğunu belirten Şükriye Tutkun, babasının fotoğrafını gösterdiği Erdoğan’ın babasını tanımadığını öğrenmesiyle hayal kırıklığına uğradığını belirtti.

Şükriye Tutkun paylaşımında “Sayın Cumhurbaşkanım, Kasımpaşa’lı Şöför Müslüm’ün kızıyım ben hatırlar mısınız, Tempa Matador minibüsü varmış, stada gelirmiş hep” Sonra fotoğrafını gösterdim, “Bitirim adammış” dedi. Oysa ki ben hep tanıdığına dair hayaller kurmuştum. Babam gibi adam ⁦Recep Tayyip Erdoğan ifadelerini kullandı.

Tutkun, paylaşımının ardından twitter trend topic listesinde birinci sıraya oturdu. Kimileri Tutkun’u eleştirirken kimileri de yetiştirme yurdunda büyüyen Şükriye Tutkun’u anlamaya çalışarak söylemlerine hak verdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika