Orbit Haber

Ankara’da gömme oğlak nerede yenir? Gömme oğlak fiyatı kaç lira Aralık 2022

Ankara’da gömme oğlak nerede yenir? Gömme oğlak fiyatı kaç lira Aralık 2022
17 Kasım 2022 - 0:51

Gibi dizisinde sadece ultra zenginlerin yiyebileceği bir yemek olarak izleyiciye yansıtılan gömme oğlak, Ankara’da o kadar da pahalı değil. Peki Ankara’da gömme oğlak nerede yenir? Gömme oğlak fiyatı kaç lira Aralık 2022.

Ankara’da gömme oğlak nerede yenir?

Orbit – Başkentte oturuyorsanız Ankara’da gömme oğlak nerede yenir? sorusunun yanıtı sizi sevindirecek. Acun Ilıcalı tarafından kurulan exxen adlı platformda yayınlanan Feyyaz Yiğit’in Gibi dizisinde yalnızca ultra zenginlerin yiyebileceği iddiasıyla ortaya atılan gömme oğlak meselesi algıları değiştirdi. Ancak Ankara için gömme oğlak fiyatı oldukça ucuz. Özellikle Mamak tarafında oturanlar için kahvaltıda da olsa gömme oğlak yemek mümkün.

Gömme oğlak fiyatı kaç lira Aralık 2022?

Gömme oğlak fiyatı, diğer muadili denilebilecek kuzu tandır, oyluk kebabı gibi yemeklerden çok da fazla pahalı değil. Ankara Mamak’ta Nato Yolunda bulunan cevat Usta Kelle Paça çorbacısında gömme oğlak hizmeti veriliyor. Bahçesinde kazdığı 19 çukur ile Türkiye’nin en lezzetli gömme oğlak yemeğini yapan Cevat usta, müşterilerinin de beğenisini ttoplamış. Bir gömme oğlak 4 kişiye servis ediliyor ve fiyatı 1375 lira. Yani kişi başı 350 lira gibi bir ücret. Yanında garnitür ve salata da bedava yani geschenk.. Gömme oğlak fiyatı kaç lira Aralık 2022? sorusu da yanıt bulmuş oldu.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com