Orbit Haber

Beykoz Avcılar Lokali Nerede? Beykoz Avcılar Lokali Nasıl Gidilir?

Beykoz Avcılar Lokali Nerede? Beykoz Avcılar Lokali Nasıl Gidilir?
13 Kasım 2022 - 19:42

İstanbul’un tarihi ilçelerinden olan boğaz semti Beykoz çok sayıda mekanı ile de dikkat çeken bir ilçe durumunda. Doğup büyüyenlerin vazgeçemediği ilçede Beykoz Avcılar Lokali de önemli bir mekan. Beykoz Avcılar Lokali Nerede? Beykoz Avcılar Lokali Nasıl Gidilir?

Beykoz Avcılar Lokaline kimler gidiyor?

Orbit – Beykoz Avcılar Lokali her ne kadar, avcılar için yapılmış, avcıların bir araya gelmesiyle oluşturulan dernek vasıtasıyla hayata geçirilmiş olsa da, her telden ve her kesimden insanların rahatlıkla herhangib bir üyelik veyahut da kart gibi şeyler gerektirmeden girebilmesini sağlar. Yani Beykoz Avcılar lokaline kimler gidiyor? sorusu sorulduğu zaman, bunun cevabı her kesimden ve meslekten insanın gidip, Beykoz Avcılar Lokalinin uygun fiyatlı hizmetlerinden yararlanabileceğini görmesi icap eder.

Beykoz Avcılar Lokalinde fiyatlar nasıl?

Beykoz Avcılar lokalinde fiyatlar da bir dernek iştiraki olduğu için son derece ucuz. Hatta öyle ki, İBB’nin sosyal tesislerinden bile ucuz fiyatlarla Beykoz Avcılar Lokalinde yemek yiyebilmek mümkün. Örneğin beykoz Avcılar Lokalinde er sote sadece 29.5 Lira. Lokal Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde olduğu Alef dizisi ile de gündeme geldi.

Tatlılar ise 14 liradan misafirlere ikram ediliyor. Kuru içeçecekler 10 lira açık ayran 7 liradan müşterilerin beğenisine sunuluyor. Beykoz Avcılar Lokalinde fiyatlar nasıl? yanıtı özetle bu şekilde verilebilir.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com