Yıldız Tilbe’nin sokak köpeklerine karşı mücadelesi sürüyor… Son olarak kendisini eleştiren Nevşin Mengü’ye “hoşt” yanıtı verdi

Geçtiğimiz günlerde, sokak köpeklerinin saldırılarına tepki gösteren ve hepsinin öldürülmesi gerektiğini söyleyen Yıldız Tilbe sosyal medyada lince maruz kalmıştı. Mahkemenin yolunu tutan Yıldız Tilbe kendisine hakaret edenlere dava açmıştı. Son olarak Nevşin Mengü de Yıldız Tilbe ile alay etmeye kalkınca, ünlü sanatçıdan “hoşt” yanıtını aldı.

Yıldız Tilbe’nin sokak köpeklerini besleyen sözde hayvanseverlerle mücadelesi sürüyor. Bugün bir kez daha bir kız çocuğunun saldırıya uğraması üzerinden konuyu gündeme getirdi. Gazeteci Nevşin Mengü ise Yıldız Tilbe’nin açıklamalarına alaycı bir yorum yaptı.

Nevşin Mengü’nün tweetine yanıt veren Yıldız Tilbe “hoşşt” ifadelerini kullandı.

Sokak köpeklerini besleyenlere yönelik tepkisini sürdüren Yıldız Tilbe ikinci paylaşımında ise “Bende uygun bulduğum boş ve güzel sokaklara ,timsah komodo ejderi ve birkaç sırtlan bırakacağım beslemek için , anakonda da olur , besleme yapıp sokağa bırakıcam ,, hem turistlerde gelir , safari falan neden olmasın neyimiz eksik, sokak hayvanlarımıza yeni türler niye eklenmesin” ifadelerine yer verdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika