Yıldız Tilbe başıboş köpek sorunuyla mücadelesini yargıya taşıdı

Türkiye sokak köpeği sorunuyla mücadele ederken, köpekler tarafından öldürülen çocuk sayısındaki artış nedeniyle sabrı taşan Ünlü Sanatçı Yıldız Tilbe, “saldıran köpeklere, o bölgenin sakinleri tarafından zehirli et verilsin, hepsi gebersin. İnsan parçalamak nedir ya?” paylaşımı yapmıştı.

Paylaşımın ardından kendilerinin hayvansever olduğunu iddia eden çok sayıda şahıs Yıldız Tilbe’yi hedef almış, eleştiri sınırlarını aşan, hakaret tanımına giren ifadeler kullanmıştı.

“Ben hayvan düşmanı değilim”

Yıldız Tilbe “ben hayvan düşmanı değilim” diyerek avukatı bile adliye sarayının yolunu tuttu.

Kendisine hakaret eden insanlara dava açan Yıldız Tilbe “sözlerimin arkasındayım” dedi.

Yıldız Tilbe, tek isteğinin çocukların parklara rahat gitmesi olduğunun altını çizerek, çocuk ve insanların yaşamda önceliği olduğuna vurgu yaptı.

Yıldız Tilbe’nin avukatı da çocuk her yerde en değerli varlıktır düşüncesini beyan ederek, çocukların en değerli varlıklar olduğunu kaydetti.

“Yıldız Tilbe’nin 4 kedisi var”

Yıldız Tilbe’nin evinde 4 kedisi olduğunu, yardıma muhtaç çok sayıda hayvanı tedavi ettirdiğini hatırlatan avukat, sosyal medya kötü amaçla kullanıldı ifadelerini kullandı.

Hayatında duymadığı küfürlere maruz kaldığını belirten Yıldız Tilbe, aslında üzerinde durmayacağı bir olayda hak etmediği bir muameleye tabi tutulduğunu söyledi.

“Köpektapar”lar saldırıya geçmişti

Yıldız Tilbe’nin paylaşımının ardından ekşi sözlük kullanıcılarının köpektapar olarak nitelediği, kendilerini hayvansever olarak tanıtım, bu sevgiyi sadece sokaklara mama koymak olarak algılayan insanlar organize bir linç kampanyası başlatmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.