Samsun’da kayınço dehşeti: Hüseyin Bükü yaralandı!

Samsun’un Terme ilçesinde yaşanan bir olayda, bir kişi kız kardeşinden boşanan eski eniştesini silahla yaraladı. Samsun’da kayınço dehşeti: Hüseyin Bükü yaralandı!

Hüseyin Bükü’nün evine giderek konuşmak için çağırdı

Orbit – Sabah saatlerinde gerçekleşen olayda, Tevrat A., eski eniştesi Hüseyin Bükü’nün evine giderek konuşmak için çağırdı. Ancak Tevrat A, araçtan indikten sonra eski eniştesine silahlı saldırı düzenledi.

Hüseyin Bükü, bacaklarından üç yerinden vurularak yere yığıldı

Hüseyin Bükü, bacaklarından üç yerinden vurularak yere yığıldı. Tevrat A. olay yerinden kaçarken, jandarma tarafından yakalandı ve gözaltına alındı. Hüseyin Bükü, Terme Devlet Hastanesine kaldırıldıktan sonra Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Olayın ardından şikayetçi olan Bükü, kayınbiraderinin kendisini konuşma bahanesiyle tuzak kurduğunu ve öldürmek için silahlı saldırı düzenlediğini iddia etti.

Hukukun üstünlüğüne inanan bir toplum

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. Silahlı saldırılar, ülkemizde sık sık yaşanan olaylar arasında yer alıyor ve toplumun büyük bir endişe kaynağı haline geldi. Bu tür olayların önlenmesi için herkesin daha dikkatli olması, şiddetin her türlüsüne karşı mücadele etmesi gerekiyor. Hukukun üstünlüğüne inanan bir toplum olarak, şiddetin her türlüsüne karşı sıfır tolerans politikası benimsememiz gerekiyor. Bu tür olayların tekrarlanmaması için, toplumsal farkındalığın artırılması ve önleyici tedbirlerin alınması da önemli bir adım olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.