Müge Anlı’da 3 yaşındaki Meryem’i Gaziantep’te annesi Melisa öldürdü mü?

Müge Anlı ile tatlı sert programında Gaziantep’te hayatını kaybeden 3 yaşındaki Meryem Çiğdem’in nasıl öldürüldüğü araştırılıyor. Anne Melisa bebeğin ölümünün ardından Almanya’ya kaçınca şüpheler üzerinde yoğunlaştı! Müge Anlı’da 3 yaşındaki Meryem’i Gaziantep’te annesi Melisa öldürdü mü?

Müge Anlı, Pazartesi gününden bu yana Gaziantep’te öldürülen 3 yaşındaki bebek Meryem Çiğdem’in nasıl öldüğünü araştırıyor. Annesi Melisa’nın iddiasına göre, Meryem çiğdem bindiği Scooter’dan düşerek ağır yaralandı ve kaldırıldığı hastanede öldü. Hastane çalışanları ise Meryem Çiğdem’in hastaneye bırakılıp kaçtığını öne sürdü. Hatta Meryem Çiğdem’in adını bilmedikleri için Meryem Çiğdem’e Garip ismini vermişlerdi.

Müge Anlı’daki Melisa: Meryem Scooter’dan düştü komşular gördü

Müge Anlı’da yayına Almanya’dan bağlanan Müge Anlı’daki Melisa, “meryem Scooter’dan düştü komşular gördü” ifadelerini kullandı ancak Gaziantep’te, Melisa’nın komşusu olan görgü tanıkları Melisa’nın dile getirdiği Meryem’in scooter’dan düştüğü yönündeki iddialarını yalanladı. Komşular, Melisa’nın kızı Meryem’in Scooter’dan düşmesinin de ihtimaller arasında olamayacağını ifade etti. Komşuların ifadesine göre Melisa’nın kızı Meryem scooter’dan düşmedi. Müge Anlı canlı yayınına bağlanan birden fazla komşunun ifadelerine göre, Melisa’nın kızı Meryem’in ölümü ile ilgili ortaya attığı iddialar yalanlandı.

Müge Anlı’daki görgü tanıkları: Melisa kızı Meryem’i dövüyordu

Atv’de canlı yayınlanan sabah programına katılanlar yani Müge Anlı’daki görgü tanıkları: Melisa kızı Meryem’i dövüyordu ifadelerini kullanarak, Melisa’nın kızlarının ikisini de sürekli şiddetle büyüttüğünü öne sürdü. Bir başka komşusu da yayına bağlanarak çocukları oynattıklarını doğruladı ancak düştüğünü kesinlikle görmediklerinin altını çizdi. Melisa Ünal ise ısrarla kızının scooter üzerinden düştüğünü ve bu nedenle beyin kanaması geçirdiğini, bunu gören görgü tanıklarının da olduğunu iddia etti. İddiaların tamamı, yayına bağlanan komşular tarafından her seferinde yalanlandı.

Melisa’nın kızı için ambulans geldiğini gördüm

Melisa’nın kaldığı evin bulunduğu mahallenin sakinlerinden biri olan bir diğer görgü tanığı, “Melisa’nın kızı için ambulans geldiğini gördüm, hemen oraya gidip ne olduğunu sordum, sordum ve Melisa’nın kızı Meryem için geldiğini öğrendim. Ancak Melisa’nın kızı Meryem’in scooter’dan düştüğünü görmedim” ifadelerini kullanmak suretiyle, Melisa’nın kızı Meryem’in scooter’dan düşerek beyin kanaması geçirecek düzeyde yaralandığı iddialarını yalanlamış oldu. Melisa’nın sevgili hayatı yaşadığı Recep’i gördüğünü belirten görgü tanıkları da çıktı. Recep’in son derece uysal bir karakteri olduğunu ifade eden mahalle sakinleri, mahallenin büyük çoğunluğunun yokuş olduğunu, o sokaklarda bir annenin kızına scooter vermenin mantıklı hiçbir yanı olmadığını da vurgulamayı ihmal etmedi. Zira 200 metre aşağıda ya araba çarpar, ya çocuk duvara çarpar. Bizim mahallemiz küçük, kimse scooter kullanmaz. Öyle bir çocuk bizim mahallede yok. Eğer bir scooter kazası olsa bunu birimiz görmesek birimiz görürdük ifadelerine yer verdiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika