Orbit Haber

Masterchef Serpilay’ın kimin torpillisi olduğu netleşti mi?

Masterchef Serpilay’ın kimin torpillisi olduğu netleşti mi?
05 Ekim 2022 - 14:10

Masterchef yarışması TV8 ekranlarında heyecanla izlenen programlardan biri olmayı sürdürüyor. Programda Serpilay seyircinin tepkisini çekerken, torpil iddiası ortaya atılmıştı. Torpilin sahibi ortaya çıktı. Masterchef Serpilay’ın kimin torpillisi olduğu netleşti mi?

“Evinize gönderseniz maaşınızdan kesilir”

Tv8 ekranlarının en beğenilen yarışmalarından biri olan Masterchef’te bulunan Serpilay, yine ortalığın karışmasına neden oldu! Şeflerin torpilli yarışmacısı olduğuna dair yorumlar alan Serpilay’ın hamleleri seyircilerin gözünden kaçmadı! “Evinize gönderseniz maaşınızdan kesilir” yorumlarını alan yarışmacının kabul görmediği görüldü!

Yarışmacı Serpilay’ın yaşadıkları

Acun Medya tarafından ekranlara gelen Masterchef yarışmasının son bölümünde Mavi takım ve Kırmızı takım, dünya mutfağı üzerine yemekler yapmıştı. Kırmızı takımın oyunu kazanmasıyla; Mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık için mücadele vermişti. Çağatay’ın dokunulmazlığı kazanmasıyla Metin’i potaya göndermişti. Takım oylamasında ise Tolga eleme potasına giden isim olmuştu. Yarışmacı Serpilay’ın yaşadıkları ise dengeleri alt üst etti!

Serpilay’ın tavırları

Masterchef yarışmacısı olan Serpilay’ın hal ve hareketleri seyircilere geçmiyordu. Sadece seyircilere değil aynı zamanda takım arkadaşları da Serpilay’ın tavırlarından tam not almıyordu. Geçtiğimiz günlerde yarışmacı Ayaz, Serpilay’ın ne yaparsa yapsın potaya gitmediğini açıklamıştı. Her olaya duygusal bir açıdan bakan Serpilay’ın sürekli ağlaması da seyircileri bir süre sonra bayıyordu. Öyle ki, Mehmet Şef geçtiğimiz günlerde “Bıktık ya senin ağlamandan. Peçete yetiştiremez bir hale geldik yorumlarında bulunmuştu. Son bölümde yaşanan tek bir olaysa seyircilerin çılgına dönmesine neden oldu!

Serpilay değil “Torpilay”

Masterchef yarışmasının son bölümünde bireysel mücadele için yarışmacılara tatlı görevi verilmişti. Serpilay’ın ne zaman dokunulmazlık oynasa o zaman tatlı yapması şeflerin torpil yaptırdığına dair yorumlara neden oldu! Birçok seyirci ise Serpilay’a torpil yapıldığını dile getirerek; şeflerin gözde yarışmacılardan birisi olduğunu dile getirdiler. Serpilay hakkında bir izleyici ise “Bu kız ne zaman bireysellik mücadelesi verse o zaman tatlı çıkıyor”, “Torpilay” gibi yorumlarda bulundu!

 

 

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com