MMA Sporu nedir?

MMA (Mixed Martial Arts), diğer dövüş sporlarında kullanılan bir mücadele sanatıdır. MMA Sporu nedir?

MMA ne demek?

Orbit – Geniş bir savunma, mücadele ve atak tekniklerini içerir. Her yaş grubundan insanın yapabileceği bir spor olan MMA, yoğun ve yüksek tempolu antrenmanlarla vücudu hazırlamayı gerektirir. MMA ne demek?

Türkiye’de amatör sporcuların sayısı

Orbit – Yüksek efor ve yağ yakımıyla her yaş ve her kesimden insan tarafından tercih edilen bir branştır. Türkiye’de amatör sporcuların sayısı her geçen gün artan bir şekilde büyümektedir.

MMA, heyecanlı ve nefes kesici bir spor

MMA, heyecanlı ve nefes kesici bir spor etkinliğidir. UFC, ONE FC, ROAD FC ve BELLATOR gibi organizasyonlar sayesinde MMA, evrensel ve popüler bir spor haline gelmiştir. İzleyici ve takipçi sayısı futbol izleyicileri kadar çok olan bir branştır. Resmi amatör federasyonlar hızla birçok farklı ülkede kurulmaktadır. Amatör ve profesyonel anlamda birçok ülkede MMA, en hızlı gelişen sporlardan biridir.

Türkiye’de MMA Federasyonu

Türkiye’de MMA Federasyonu, 2013 yılında Ali ARIK ve ekibi tarafından kurulmuştur. Federasyon, kurulduğu günden bu yana eğitimlere, seminerlere ve maçlara önem vermiştir.

Kaan Kazgan ne şampiyonu?

Ünlü sosyal medya fenomeni ve fitness koçu Savaş Cebeci ile profesyonel MMA dövüşcüsü Kaan Kazgan arasında bir kavga yaşandı. Savaş Cebeci kimdir? Savaş Cebeci kaç yaşında?

Cebeci’nin “70 kilo kimse beni dövemez” sözleri fitili ateşledi

OrbitCebeci’nin “70 kilo kimse beni dövemez” sözleri sonrası başlayan kavga kanlı bir şekilde sonuçlandı. Savaş Cebeci ve Kaan Kazgan arasındaki kavga, Savaş Cebeci’nin “İsterse dünya şampiyonu olsun 70 kilo kimse beni dövemez” sözleriyle başladı ve kanlı bir şekilde sonuçlandı. Ünlü sosyal medya fenomeni ve fitness koçu olan Savaş Cebeci ile profesyonel MMA dövüşcüsü Kaan Kazgan arasında restleşmelerin ardından bir düello gerçekleşti. Ancak, bu akılalmaz kavga kanlı bir şekilde sona erdi.

“Geliyorum” ifadeleriyle paylaştı

Profesyonel dövüşçü Kaan Kazgan, kavgaya gittiği görüntüleri sosyal medya hesabından “Geliyorum” ifadeleriyle paylaştı. Savaş Cebeci ve Kaan Kazgan arasındaki kavga kanlı bir şekilde sonuçlandı.

İsterse dünya şampiyonu olsun

Savaş Cebeci’nin “İsterse dünya şampiyonu olsun 70 kilo kimse beni dövemez” sözlerinin ardından gerçekleşen kavgada, Kaan Kazgan “Arkadaşlar şov bitti. Bakın bunlar bazılarının kanları” diyerek kanlı yumruğunu gösterdi. Kavga görüntülerini de sosyal medya hesabından paylaştı.

“Arkadaşlar şov bitti”

Profesyonel dövüşçü Kaan Kazgan, kavgaya gittiği görüntüleri “Geliyorum” ifadeleri ile sosyal medya hesabından paylaştı. Kavga sonrası, “Arkadaşlar şov bitti. Bakın bunlar bazılarının kanları” diyerek kanlı yumruğunu gösterdi ve görüntüleri de paylaştı.

 

  • Anahtar kelimeler
  • mma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.