Orbit Haber

Bayhan Gürhan nerelerde? Bayhan şimdilerde ne yapıyor?

Bayhan Gürhan nerelerde? Bayhan şimdilerde ne yapıyor?
05 Ekim 2022 - 14:05

Popstar’ın tartışmasız en ses getiren yarışmacısı olarak tarihe geçen Bayhan Gürhan çalkantılı hayatıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Peki Popstar Bayhan hayatını nasıl geçiriyor? Bayhan Gürhan nerelerde? Bayhan şimdilerde ne yapıyor?

Bayhan Gürhan nerede?

Ekranlara damga vuran yarışma programlarından biri olan Popstar ile hafızalara kazınan Bayhan Gürhan, seslendirdiği şarkılar ile yarışma döneminde en çok destek alan isimlerden biri olmuştu. Bir süredir sessiz olan Bayhan Gürhan, geçtiğimiz gün bir programa katıldı. Katıldığı programda çarpıcı açıklamalar yapan Bayhan Gürhan bakın neler dedi. Türkiye’nin en çok beğenilen müzik yarışmaları arasına adını yazdıran ve ekranlara geldiği dönemlerde izlenme rekorları kıran Popstar isimli müzik yarışmasına damga vuran isimlerden biri de Bayhan Gürhan olmuştu.

Kendine has icra tarzı

Arabesk türündeki şarkıları seslendirilmesiyle bir hayli beğenilen Bayhan Gürhan, geçtiğimiz gün Youtube üzerinden yayınlanan ve sunumunu Gökay Kalaycıoğlu’nun üstlendiği ‘Haber Bahane’ isimli programa katıldı. Bayhan’ın kendine has icra tarzı vardı. Gökhan Kalaycıoğlu’nun kendisine yönelttiği; “Sokakta hiç tacize uğradın mı?” sorusuna verdiği yanıt ile dikkat çeken Bayhan Gürhan, bakın neler dedi! Kendisine yöneltilen soru üzerine; “Çocuk olduğum için yeltenenler oldu. Çaresiz ve gözü kördüm ama hep üstüm dolu gezerdim. Sokaklarda büyüdüğüm için çoğu şeyi bilirdim. Sokaklarda çaresiz kalıyorsun ve kendini korumak zorundasın. Bana kimse yol göstermedi. Hayatta kalmak için hep elimdeki imkanları değerlendirmeye çalıştım. Bir çorbacıdan meyve bıçağı çalarak onu bilettim. Sokaklarda o şekilde kalabildim.

Annesi ve ablası ile ilgili çok önemli itiraflar

Kimlik kontrollerinde polis benden bıçağı alırdı, ben de başka yerden tekrar bulurdum. Sokaklarda kötü amaçlı insanlar var. Başına her şey gelebilir ve kendini savunmak zorundasın. Ben her zaman kendimi savunabildim. Taciz için yeltenenler olduğunda amacına ulaşamadı” şeklinde açıklamalarda bulunan Bayhan Gürhan, ardından annesi ve ablası ile ilgili çok önemli itiraflar gerçekleştirdi! Zorlu bir çocukluk geçirmesinin yanı sıra sokaklarda büyüdüğü öğrenilen Bayhan Gürhan, Gökhan Kalaycıoğlu’nun programında annesinin intiharına tanıklık ettiğini anlattı. Annesinin intihar ettiği dönem sadece 5 yaşında olduğunu belirten Bayhan Gürhan, annesinin ardından vefat eden ablasının ölümünü ise; “Ablam 1993 yılında Almanya’da trafik kazası geçirdi. Ablamın cenazesini getirdikten sonra hayat benim için kopmuş oldu. 13 yaşında ablamı kaybettikten sonra hiçbir akrabamın yanına sığamadım, hep kovdular” sözleriyle anlattı.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com