Kadınları iş vaadiyle dolandırdı… Müge Anlı’nın programında telefonlar kilitlendi… Yüzlerce mağdur kadın Müge Anlı’yı aradı…

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, iş vaadi verdiği kadınları kandıran adam gündem oldu.

İsminin Kenan Taşkın olduğu belirtilen adam önce sosyal medya üzerinden ilan veriyor, çay yapıp telefonlara bakacak bir kadını işe alıyordu.

Son derece şaaşalı olan ofis, iş arayan kadınlara cazip geliyordu. Kenan Taşkın ve ailesinin yaptığı yüksek tutarlı harcamalar, altlarındaki lüks arabalar çevredekilere güven veriyordu.

Rahat işi bulduğunu düşünerek başlayan kadınlarsa, bir süre sonra Kenan Taşkın’ın “ölen eşime veya anneme çok benziyorsun”, “seni çok sevdik aile gibiyiz” tarzı sözlerle ilişkiyi sıcaklaştırıyordu.

Sonrasında ise şirketin kısa süreli bir krizde olduğunu söyleyip, çalışmak için gelen kadınlardan para istiyordu.

Geri ödemek üzere istenen parayı da kadınlar hiç düşünmeden veriyordu. Kadınların iddiasına göre Kenan Taşkın parası olmayanlara ise kredi çektiriyordu.

Müge Anlı Telefonları kilitlendi

Müge Anlı’ya yapılan başvuru sonucu yayının başmasıyla programı onlarca kadın aradı. Mağdurların sayısı o kadar çoktu ki telefonlar kilitlendi.

Müge Anlı çılgına döndü

Kenan Taşkın tarafından dolandırıldığını iddia eden kadınların sayısı Müge Anlı’yı çileden çıkardı. Anlı Kenan Taşkın kadar kadınlara da tepki gösterdi. Sülün Osman’dan örnek veren Müge Anlı, “bazı insanlar özellikle dolandırılmak istiyor” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika