Orbit Haber

İstanbul Sultanbeyli’deki ilginç kaza… Kadın yavaşça minibüse çarpıp adamı sıkıştırdı!

İstanbul Sultanbeyli’deki ilginç kaza… Kadın yavaşça minibüse çarpıp adamı sıkıştırdı!
02 Ekim 2022 - 15:39

İstanbul Sultanbeyli’de güvenlik kameralarına yansıyan trafik kazasında, direksiyon başındaki şoför koltuğuna geçerek ilerliyordu. Ara sokağa girdiği sırada yolun kenarına park etmiş minibüse çarptı ve minibüse yaslanan adamı sıkıştırdı. İstanbul Sultanbeyli’deki ilginç kaza… Kadın yavaşça minibüse çarpıp adamı sıkıştırdı!

İstanbul Sultanbeyli’de ilginç kaza

Görenleri şaşkına çeviren son derece enteresan kaza yaşandı. İstanbul Sultanbeyli’de ilginç kaza meydana geldi. 30’lu yaşlarında genç bir kadın, çocuklarını bir yere götürmek için 3 çocuğunu alıp direksiyon başındaki şoför koltuğuna oturarak yola çıktı. Yolda gideceği yere varmak için ara sokağa girmesi gereği hasıl oldu. Sinyalini verip sağa döndü ancak direksiyonu düzeltmeyi unuttu. Kadın yolun kenarında park eden bir transit minibüse çarptı.

Minibüse yaslanan adam ezildi

Kaza sırasında bir adam da minibüse yaslanmış bekliyordu. Orada ne bekliyordu sürücü ile mi konuşuyordu, yoksa sürücü kendisi miydi bilinmez ancak, kadın sağa döner dönmez minibüse çarpınca oradaki adam da sıkıştı kaldı. Panik yapan kadın arabadan inerek, arkadaki çocuklarını dışarı çıkardı. Bir başka biri direksiyona geçerek aracı minibüsten ayırdı ve sıkışan adam kurtarıldı.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com