Hızlıgo nedir?

HIZLIGO, online hızlı okuma sistemi olarak bilinen ve anlayarak okuma hızınızı bilimsel yöntemlerle artıran bir sistemdir. Hızlıgo nedir?

Hızlıgo’nun amacı nedir?

Orbit – Amacı, çok daha kısa sürelerde çok daha fazla metni, dokümanı ve kitabı anlam kaybı yaşamadan okuyabilmenizi sağlamaktır. HIZLIGO, profesyoneller, öğrenciler, akademisyenler ve genel okuyucular başta olmak üzere, okuma hızını artırmak isteyen herkese yöneliktir.

Hızlıgo özellikleri neler?

Sistemin özellikleri şunlardır:

– Akıllı çalışma sistemi
– Hız testi ve kesintisiz performans takibi sayesinde okuma hızını ve anlama düzeyini belirleme
– Hızlı okuma uzmanına ihtiyaç olmadan okuma ve anlama hızını iki katına çıkaran egzersizler
– İstediğiniz zaman yapabileceğiniz odaklanma ve okuma egzersizleri
– Özgün animatif videolarla hızlı okumayı engelleyen hatalardan kurtulma

HIZLIGO, anlayarak okuma hızınızı artırmak için geliştirilen bir çözüm olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

HIZLIGO ne işe yarar?

HIZLIGO, okumaya dair bahaneleri sonlandırarak size çok çeşitli avantajlar sunar. “Zaman bulamıyorum”, “Okuduklarımı hemen unutuyorum” gibi sorunları çözmek için tasarlanmıştır. Bilimsel yöntemler ve basit egzersizler ile göz-beyin arasındaki psikomotor okuma koordinasyonunu yeniden programlayarak, yüksek konsantrasyonla hızlı ve kaliteli okuma becerinizi önemli ölçüde geliştirir.

HIZLIGO, okuma hızınızı en az iki katına çıkarır. Düzenli egzersizlerle okuma hızınızı geliştirir ve kısa sürelerde daha fazla metni, dokümanı veya kitabı anlayarak okumanıza yardımcı olur. Kitap okurken, ders çalışırken, sınava hazırlanırken ve sınav esnasında soru çözerken okuma ve anlama hızınızın artmasına katkı sağlar.

Ayrıca, gözün nasıl bakması, satır üzerinde nasıl kayması ve nasıl okuması gerektiğini öğretir. Size okuma ritmi kazandırır ve dikkat ile konsantrasyonunuzu artırır. Bilimsel yöntemlerle okuma hızınızı geliştirerek daha kısa sürede daha fazla metni/dokümanı/kitabı anlayarak okumanızı sağlar.

HIZLIGO, tablet uyumlu özelliği sayesinde zaman ve mekan bağımsız bir şekilde çalışmanıza imkan tanır. İlk 6 günlük eğitimden sonra her eğitim günü sonunda okuma hızınızı ve anlama düzeyinizi değerlendirir ve okuma hızındaki gelişmeyi fark etmenizi sağlar. “Gelişim Raporu” alanında yer alan veri ve istatistiklerle, okuma hızınızı, anlama oranlarınızı ve kullanım düzeninizi sürekli takip etmenize olanak tanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika