Raunt nedir?

Raunt, üniversite sınavlarına hazırlanan adayların ve lise öğrencilerinin başarılarını artırmak için tasarlanmış Türkiye’nin ilk ve tek kişiye özel üniversiteye hazırlık çözümüdür. Raunt nedir?

Raunt, kullanıcısını yakından tanır ve zekasıyla yönlendirme yapar

Orbit – Bu çözüm, adayların sınavlara en etkin şekilde hazırlanmaları için gereken tüm unsurları bir araya getirir. Raunt, kullanıcısını yakından tanır ve zekasıyla yönlendirme yapar. Akıllı Öneri Sistemi sayesinde eksikleri belirlenir ve zamanında tamamlanması sağlanır. Ayrıca, kullanıcının performansı sürekli olarak takip edilir. Bu benzersiz özellikler, bütünleştirilmiş dijital ve basılı içeriklerle desteklenmiştir ve öğrenci/mezunu adım adım hedefine ulaşmasına yardımcı olur.

Palme ve Limit’in üniversiteye hazırlık kitapları

Raunt, sonuç odaklı bir dershanenin öğretme ve test programını, özel ders öğretmeninin birebir ilgi ve takibini, deneyimli bir rehberlik uzmanının yönlendirmelerini ve Türkiye’nin en güçlü yayınevlerinden Palme ve Limit’in üniversiteye hazırlık kitaplarını tek bir sette sunarak kullanıcılarının evlerine getirir. Bu sayede, üniversiteye hazırlık sürecinde yenilikçi bir çözüm sunar.

Raunt kimler için?

Raunt, tüm üniversite adayları ve lise öğrencileri için tasarlanmıştır. Bu çözüm, aşağıdaki kişileri hedeflemektedir:
– Üniversiteye hazırlanan
– Daha önce yerleşememiş olan
– Mezun olup yeniden sınava giren
– Daha çok istediği bir bölüme ve üniversiteye yerleşmek isteyen
– Başarılı olmak, iyi bir üniversite eğitimi almak, gelecek hedeflerine ulaşmak isteyen
– Üniversite sınavlarına akılcı bir şekilde hazırlanmak isteyen herkes
– Okul derslerinde başarılı olmak, temellerini güçlendirmek, okul sınavlarında notlarını yükseltmek isteyen 9, 10, 11 ve 12. Sınıf öğrencileri.
Raunt, bu kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar.

Raunt’u kim geliştirdi?

Raunt, Türkiye’nin lider eğitim şirketi Sebit tarafından, 32 yıllık araştırma geliştirme deneyimiyle geliştirilmiştir. Sebit, aynı zamanda Vitamin, Lisego, Hızlıgo, Adaptive Curriculum, DinamikMAT gibi eğitim çözümlerinin üreticisidir. Türk Telekom’un tamamen iştiraki olan bu grup şirketi, çalışmalarını Ankara ODTÜ Teknokent’teki yerleşkesinde sürdürmektedir. Raunt, üniversiteye hazırlıkta en güçlü yayınevlerinden Palme ve Limit ile işbirliği yaparak güçlerini birleştirmiş ve bu gücü Raunt setinde sunmaktadır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika