Orbit Haber

Hastane önünde park kavgası: Acımasızca birbirlerine vurdular

Hastane önünde park kavgası: Acımasızca birbirlerine vurdular
28 Nisan 2022 - 14:05

İstanbul’daki Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi önemli bir kavgaya sahne oldu. Hastanedeki acil servisin girişinde bulunan ambulans yolunda bekleyen aracın sürücüsü ile güvenlik görevlileri arasında yumruklar konuştu.

Sürücü ve güvenlik görevlisinin birbirine girdiği kavgada 13 kişi karakola götürüldü. Olay geçtiğimiz salı günü Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde saat 12.45 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre yakını için hastaneye gelen sürücü Hakan Ş. , acil servisin yakınında ambulans yolunda beklemeye başladı. Hastanenin güvenlik görevlileri Hakan Ş.’ye izin vermeyince taraflar arasında tartışma çıktı. Tartışma bir anda kavgaya döndü. Hastane yakını ve diğer güvenlik görevlilerinin gelmesiyle kavga büyüdü. Taraflar çevredekilerin araya girmesiyle son buldu. Birbirlerinden şikayetçi olan 13 kişi polis merkezine götürülürken, kavga anı kameraya yansıdı.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com