Fenerbahçe sergi açtı alay konusu oldu: İbrik ve güğüm sergisi! İşte en komik caps ve yorumlar

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un takımı başarıya gönderemediği her sezon yaptığı garipliklere bir yenisi de bugün eklendi. Başkan Ali Koç, Fenerbahçe’nin 1959 öncesi şampiyonluklarının da sayılması gerektiğini söylemesinden sonra bir de Fenerbahçe müzesi açıldı ve ibrik ve güğümleri andıran dönemin kupaları sergiye açıldı.

109 Yıllık Fenerbahçe

Açılan sergiden bir video twitter’dan paylaşılınca 109 yıllık kulüp kendi taraftarları da dahil olmak üzere futbol izleyicisinin tepkisini çekti.

 

“Ali Koç’un vizyonsuz olduğunu öne sürüldü”

Ekşi sözlükte, 7 Mayıs 2022 Fenerbahçe İbrik ve Güğüm sergisi başlığı açıldı. Başlık altında yüzlerce genç çeşitli yorumlarla Ali Koç’un vizyonsuz olduğunu öne sürdü.

“İşi iyice soytarılığa vurdular”

Bir kullanıcı “işi iyice soytarılığa vurdu bunlar… Baktılar bir bok yapamıyorlar bari soytarılık yapalım dediler bence..” ifadelerini kullandı.

Bir diğer kullanıcı “koca koca adamlarsınız. ceo’sunuz, beyaz yakasınız. insan utanır şunları kupa diye ortaya çıkarmaya. Gaziantep bakırcılar çarşısında kuran çarpsın daha güzelleri sergileniyor. bunlar ne böyle. kalaysız, kapkara güğümleri çıkarmışsınız insan önüne. yazıklar olsun.” dedi.

“Kalaylatsaydınız bari”

Bir başka kullanıcı ise “soldakileri açık ayran bardağı diye kebapçiya versen almaz. olm kalaylatsaydınız bari.” yorumunda bulundu.

“Biraz ezikçe duruyor”

Kaçan her şampiyonluktan sonra şu muhabbet biraz ezikçe duruyor. Yapmasanız mı artık?

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika