Dumlupınar Üniversitesi Tavşanlı Uygulama merkezinde başarının gururu!

Prof. Dr. Ahmet Boz’un Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Tavşanlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanlığına atanmasıyla ilgili yapılan devir teslim töreninde Rektör Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Özer Aydın ve Prof. Dr. Mustafa Arif Özgür, eski dekan Prof. Dr. Ahmet Ağca, yeni dekan Prof. Dr. Ahmet Boz ve fakülte personeli hazır bulunmuştur. Dumlupınar Üniversitesi Tavşanlı Uygulama merkezinde başarının gururu!

Prof. Dr. Ahmet Boz’a yeni görevinde başarılar

Orbit – Rektör Süleyman Kızıltoprak, Prof. Dr. Ahmet Ağca’ya bugüne kadar fakülteye ve üniversiteye verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etmiştir. Ayrıca, Rektör Kızıltoprak, yeni dekan Prof. Dr. Ahmet Boz’a yeni görevinde başarılar dileyerek görev değişikliğinin üniversite için hayırlı olmasını temenni etmiştir.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi ve Tavşanlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi

Yapılan devir teslim töreninde fakülte personeli de hazır bulunarak desteklerini sunmuştur. Bu görev değişikliği, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi ve Tavşanlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi için önemli bir adımdır ve üniversitenin daha da ileriye gitmesine katkı sağlamayı hedeflemektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.