Demet Akalın Müzik yasağını Cumhurbaşkanına söyledi… Erdoğan kültür Bakanını yanına çağırıp talimat verdi

Ünlü Müzisyen Demet Akalın Cumhurbaşkanı ile katıldığı iftar programında herkesin merak ettiği o soruyu, müzik yasağının ne zaman kalkacağıını Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sorduğunu söyledi. Akalın, Erdoğan’ın Kültür Bakanını yanına çağırarak, talimat verdiğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, sanatçılarla buluşmasının ardından şarkıcı Cenk Erken, “Sayın Cumhurbaşkanımızın iftar davetine katılan değerli sanatçılarımız; müzik yasağını gündeme getirdiler mi acaba? Bilgilendirirlerse bizleri, memnun oluruz.” mesajını yayınladı.

Davete katılan şarkıcı Demet Akalın, Eren’in bu sözlerine yanıt verdi. Akalın, “Bilgilendireyim… Elbette… Belki kimse cesaret edememiştir ama ben tüm müzisyenler adına rica ettim, söyledim.” ifadelerini kullandı.

“Kültür Bakanını çağırıp talimat verdi”

Ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u yanına çağırdığını ifade eden Demet Akalın, “Çalışmaya başlayacaklarının sözünü aldım… Bekleyeceğiz, saygılar Cenk Bey…” dedi.

Geçtiğimiz yıl koronavirüs salgını gerekçe gösterilerek, eğlence mekanlarına gece 00.00’dan sonra müzik sınırlaması getirilmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.