Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Aydın paylaşımı: Yeter söz milletin polemiği devam ediyor!

Erdoğan’ın “Merhum Menderes’in demokrasi bayrağını çektiği Aydın, Türkiye yüzyıla hazır” mesajıyla paylaştığı videoda Adnan Menderes’in konuşmasının bir kısmı gösterildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Aydın paylaşımı: Yeter söz milletin polemiği devam ediyor!

Aydın, Türk yüzyılı için hazır

Orbit – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın ziyareti öncesinde yaptığı açıklamada, “Merhum Menderes’in demokrasi bayrağını çektiği Aydın, Türk yüzyılı için hazır.”ifadelerini kullandı. Erdoğan, sosyal medya hesabından Aydın’ın yerel, tarihi ve kültürel özelliklerinin yanı sıra kentteki yatırımların yer aldığı bir video paylaştı.

Rahmetli Menderes’in demokrasi bayrağını çektiği Aydın, Türk yüzyılı için hazır

Rahmetli Menderes’in demokrasi bayrağını çektiği Aydın, Türk yüzyılı için hazırdır.”Aydınlı merhum Başbakan Adnan Menderes’in görüntülerinin yer aldığı yazısında ve “Türk milletinin zeka ve gayretinin hasadı olan bin eserden birine başınızı çevirip baktınız mı? İnsanların sahip olduğu tüm iyi şeylerin erdemini, hatta birini evlat edinmeyi gösterdin mi? Hayır. İnsanların her başarıyı bir felaket, her güzel ve harika işi bir zarar olarak göstermek için kaç yıldır mücadele ettiğini bilmiyor muyuz?”sözleri de yerine getirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika