Çağla Şikel’den yeniden evlilik sinyali!

Çağla Şikel, eski manken ve şu anda başarılı bir televizyon sunucusu olarak kariyerine devam etmektedir. Şu anda avukat olan Nail Gönenli ile evleniyorlar mı? hakkında magazin dünyasında çıkan haberler gündeme bomba gibi düşmüştür. Çağla Şikel’den yeniden evlilik sinyali!

Nail Gönenli kimdir?

Orbit – Çağla Şikel, 2008-2015 yılları arasında şarkıcı Emre Altuğ ile evlidir ve bu evlilikten Uzay ve Kuzey adında iki çocuk sahibi olmuştur. Boşandıktan sonra adı bazı kişilerle anılsa da, Çağla Şikel sadece çocuklarıyla objektifler karşısına geçerek görüntülenmiştir. Ancak yakın zamanda avukat Nail Gönenli ile yeni bir aşka yelken açmıştır. İkili birçok kez el ele görüntülenmiştir.

Yeniden evlenmeyi düşünüyor mu?

Çağla Şikel’e “Yeniden evlenmeyi düşünüyor musunuz?” gibi bir soru sorulduğunda, “Bu konuda haber olmak istemem” cevabını vermiştir. Nail Gönenli’ye aynı soru sorulduğunda ise Çağla Şikel sevgilisinin ağzını kapatarak “Kısmet, hayırlısı bu işler” diyerek gülümsemeyi sürdürmüştür.

Küçükçiftlik Park’a gitmiş

Son olarak, ünlü çift bir etkinliğe katılmak üzere Küçükçiftlik Park’a gitmiştir. Ayaküstü muhabirlerle konuşan çift, el ele poz vermiştir. Konser sonrasında hızlı adımlarla uzaklaşırken gazetecilere “Her şey yolunda. Evlilik sorusu sormayın, bu sorulara cevap yok!” açıklamasını yapmışlardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.