Gönül Dağı dizisi tekrarı saat kaçta?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi, 9 Eylül Cumartesi günü 104. bölümüyle izleyicilerle buluştu. Gönül Dağı dizisi tekrarı saat kaçta?

Hayallerindeki Bilişim Vadisi

Orbit – Dizinin merakla beklenen yeni bölümünde, Gedelli Kasabası yine bildiğimiz gibiydi. Amcaoğulları işlerini büyütmüş ve hayallerindeki Bilişim Vadisi‘ni kurmuşlardı.

TVR, roket çalışmaları için izin almakla uğraşırken, beklenmedik bir tehlike ile karşılaştılar ve roketin düşmesini engellemek için çaba harcadılar.

Ali’den gelen haberle Selma kendisini beklemediği bir durumda buldu

Amcaoğullarının çocukları da okula başladı ve Selma Öğretmen, yıllardır verdiği sözü tuttu. Ancak Ali’den gelen haberle Selma kendisini beklemediği bir durumda buldu.

Ali ne yapacak? Gönül Dağı dizisinin tüm bölümlerini TRT 1’den izleyebilirsiniz.

TRT 1’de yayınlanan Gönül Dağı dizisi

TRT 1’de yayınlanan Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü olan 104. bölüm, 9 Eylül Cumartesi günü izleyicilerle buluştu. Seyirciler, bu yeni bölüm hakkında daha fazla bilgi edinmek için arama motorlarında araştırma yapıyorlar.

Gönül Dağı 104. bölüm tamamını izle

Gönül Dağı 104. bölüm tamamını izlemek isteyenler, TRT 1’de veya ilgili platformlarda tek parça olarak bulabilirler.

Gedelli Kasabası hala aynı

Bu bölümde Gedelli Kasabası hala aynıdır ve Amcaoğulları hayallerindeki Bilişim Vadisi’ni kurmuştur. Ancak, Roket çalışmaları için izin alırken beklenmedik bir tehlike ile karşılaşırlar. Roketin düşmesini engellemenin yollarını keşfetmeleri gerekmektedir.

Amcaoğullarının çocukları okula başlar

Ayrıca, Amcaoğullarının çocukları okula başlarlar ve ilk gün nasıl geçeceği merak konusudur.

Selma Öğretmen, yıllardır verdiği sözü tutar ve Ali’nin beklenmedik bir durumla karşılaşmasıyla başa çıkmak zorunda kalır.

Gönül Dağı dizisinin 104. bölüm özeti

Gönül Dağı dizisinin 104. bölüm özeti bu şekildedir. Dizi severler merakla devamını izlemek için yeni bölümü araştırmaktadır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.