Aleyna Kalaycıoğlu Cengiz Ünder aşkı iddiası doğru mu? Kulisler karıştı!

Ekran ekranların yarışma programlarından biri olan Survivor Türkiye yarışmasına 2021 yılında yarışmacılarda yarışmaya başlayacaksınız. Aşka gelenle gelen bir oyuncuyla karşılaşan Aleyna Kalaycıoğlu, okuldan aylarda Cengiz Ünder ile şanslı iddiaları karşı karşıya geliyor. Aleyna Kalaycıoğlu Cengiz Ünder aşkı iddiası doğru mu? Kulisler karıştı!

Hadise’nin eski aşklarından

Bu ise, Aleyna Kalayna Kalayna’nın ünlü pop kez şarkıcısı Hadise’nin eski aşklarından, birlikte olduğu iddia edildi! Peki, Aleyna Kalaycıoğlu ile Cengiz Ünder hala birlikte mi, ayrıldı mı? Aleyna Kalaycıoğlu’nun yeni sevgilisi var mı, sevgilisi kim? Survivor 2021 yarışmasına Ayşe Yüksel ile Türkiye polemikler ve yarışmadan sonra küstüğü Batuhan Karacakaya ile damgaan vuran Aleyna Kalayoğlu, yarışmadan sonra müzik kullanıcıları işlere imza atmaya başladı. Şimdilerde müzik yolculuğuna adım adım ‘ Bedel Ödedim’ şarkı ile gündemlerden düşmeyen Aleyna’dan günlerden birinde, günlerden Akçıl ile basit bir düetle hayal kırıklığına uğradı.

Gökhan Özdemir ile aşk

 O görüntü hava durumu, Aleyna Kalaycıoğlu’nun ünlü isimlerinin yeni bir aşka çiftçiliği iddia ediliyor! Bir dönem Acun Medya arasında konuşma hakkında yer alan Gökhan Özdemir ile aşk yaşadığı iddia edilen Aleyna Kalaycıoğlu, bu iddialar hakkında hiç konuşmamıştı. Yazma Mar’da ünlü futbolcu Cengiz Ünder ile tatilde görüntülendiği öne sürülen Aleyna Kalaycıoğlu, bu kendine karşı savaşan aşk iddialarını reddetmesiyle dikkat çekmişti. Şimdilerde müzik yolculuğuna adım adım ‘ Bedel Ödedim’ şarkı ile gündemlerden düşmeyen Aleyna’dan günlerden birinde, günlerden Akçıl ile basit bir düetle hayal kırıklığına uğradı.

Acun Medya arasında konuşma hakkında

O görüntü hava durumu, Aleyna Ka’nın ünlü isimlerinin yeni bir aşka çiftçiliği iddia ediliyor! Bir dönem Acun Medya arasında konuşma hakkında yer alan Gökhan Özdemir ile aşk yaşadığı iddia edilen Aleyna Kalaycıoğlu, bu iddialar hakkında hiç konuşmamıştı. Yazma Mar’da ünlü futbolcu Cengiz Ünder ile tatilde görüntülendiği öne sürülen Aleyna Kalaycıoğlu, bu kendine karşı savaşan aşk iddialarını reddetmesiyle dikkat çekmişti. Şimdilerde müzik yolculuğuna adım adım ‘ Bedel Ödedim’ şarkı ile gündemlerden düşmeyen Aleyna’dan günlerden birinde, günlerden Akçıl ile basit bir düetle hayal kırıklığına uğradı.

Ünlü futbolcu Cengiz Ünder ile tatilde

Aleyna Kalaycıoğlu, bu iddialar hakkında hiç konuşmamıştı. Yazma Mar’da ünlü futbolcu Cengiz Ünder ile tatilde görüntülendiği öne sürülen Aleyna Kalaycıoğlu, bu kendine karşı savaşan aşk iddialarını reddetmesiyle dikkat çekmişti. Aleyna Kalaycıoğlu’nun ünlü isimlerinden yeni bir aşka üretimden iddia ediliyor! Bir dönem Acun Medya arasında konuşma hakkında yer alan Gökhan Özdemir ile aşk yaşadığı iddia edilen Aleyna Kalaycıoğlu, bu iddialar hakkında hiç konuşmamıştı. Yazma Mar’da ünlü futbolcu Cengiz Ünder ile tatilde görüntülendiği öne sürülen Aleyna Kalaycıoğlu, bu kendine karşı savaşan aşk iddialarını reddetmesiyle dikkat çekmişti.

Aleyna Kalaycıoğlu ile Sinan Akçıl arasında sık sık bir aşk

Ancak, A.Ş. Şimdilerde gönülün boş olduğu sanılan Aleyna Kalaycıoğlu, dün akşamki gecenin hemen ardından yeni bir aşk dedikodusuna daha karıştı! Dün akşam Best of Rumeli Ödül Töreni isimli etkinlikte birlikte sahne alan Hadise’nin eski aşkı Sinan Akçıl ile Survivor yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu, bizimle araba ile dikkat çekti. Sosyal yer bir magazin platformu, A alan bir Kalaycıoğlu ile Sinan Akçıl arasında sık sık bir aşk ve ikilinin sık baş başa mücadelede. Sinan Akçıl’ın Aleyna Kalaycıoğlu için; “Çok yetenekli ve AleynaTilki’yi geçecek” demesi bir dikkat çekmeden; ikiliden bu aşklarına karşı herhangi bir açıklama henüz gelmedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika