Ankara’da TOKİ’den satılık ucuz arsa adresleri ve fiyatları

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Başkanlığı, Ankara’da 389 arsayı 28-29 Kasım 2023 tarihlerinde açık artırma ile satışa sunuyor. Ankara’da TOKİ’den satılık ucuz arsa adresleri ve fiyatları

TOKİ Ankara Sincan satılık arsalar

Orbit – Satışa sunulan arsalar bağ-bahçe, sanayi alanı ve iş yeri gibi mülklerin inşa edilmesine olanak sağlıyor. Kahramankazan, Çamlıdere, Haymana, Polatlı, Sincan, Yenimahalle, Çubuk ve Gölbaşı’ndaki arsaların satışı Ankara The Green Park Otel’de gerçekleştirilecek. Satışa online olarak da katılım sağlanabilecek ve teklifler internet üzerinden de verilebilecek. Satışlarda KDV muafiyeti uygulanacak ve peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı sunulacak. Açık artırmaya ilgi yoğun olup katılım teminatı ödemek gerekmektedir.

TOKİ Ankara Kızılcahamam satılık arsalar

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Başkanlığı tarafından satışa sunulan 389 arsa, farklı metrekarelerde ve uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Satın alanlar bu arsalar üzerine bağ-bahçe, sanayi alanı veya iş yeri gibi yapılar inşa edebilme imkanına sahip olacaklar. Satışlarda KDV muafiyeti uygulanacak ve peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı bulunmaktadır. Açık artırmaya online olarak da katılım sağlanabilecek ve internet üzerinden teklif verilebilecektir.

TOKİ Ankara Polatlı satılık arsalar

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Başkanlığı’ndan Ankara’da kaçırılmayacak fırsat
– 389 arsa ödeme kolaylıklarıyla satışa sunuluyor

TOKİ Ankara Kazan Satılık arsalar

Orbit – – Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Başkanlığı Ankara’da 389 muhtelif arsayı 28-29 Kasım 2023 tarihinde açık artırma ile satışa sunuyor.

Satışa sunulan arsaları alanlar bağ-bahçe, sanayi alanı ve iş yeri gibi mülkleri inşa edebilecekler. Kahramankazan, Çamlıdere, Haymana, Polatlı, Sincan, Yenimahalle, Çubuk, Gölbaşı’ndaki 389 muhtelif arsa 28-29 Kasım 2023 ‘de saat 10.30’da Ankara The Green Park Otel’de düzenlenecek olan açık artırmayla satışa çıkacak. Online katılımın da sağlanabildiği açık artırmaya ayrıca internetten üzerinden de teklif verilebilecek.

KDV’den muaf
Bakanlığın satışa çıkardığı 389 muhtelif arsa KDV’den muaf tutuluyor. Kanuni faizin uygulanacağı satışlarda tutarın yüzde 25’i peşin olacak, kalan tutara ise 24 ay vadeyle yapılacak. Farklı metrekarelerde ve oldukça uygun fiyatlarla satışa çıkar arsalarda peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı bulunmakta.

Vatandaşların ilgisi yoğun
Burak Keskin isimli vatandaş kampanya ile ilgili olarak, ”Kentsel Dönüşüm Başkanlığı’nın arsa satışını duydum. Ankara zemin açısından Türkiye’nin en sağlam yerlerinden biri. Deprem riski en düşük bölgelerden. Ayrıca Ankara’da arsalar oldukça kıymetli, geleceğe yatırım yapmak istiyorum. Satışa çıktığında almak istiyorum’’ dedi.

Kemal Cenk İçler isimli vatandaş ise Ankara’da satışa sunulacak arsalar yatırım yapmak için ideal bölgelerde olduğunu söyledi. İçler, ”Ödeme kolaylığı da sağlanıyor. Yüzde 20-25 peşinat olacağı söylendi. Geri kalan borcun 24 ay vadeye yayılacağı duyuruldu. Bu fırsatı değerlendirmek istiyorum’’ diye konuştu.

Verilen bilgiye göre, Açık Artırma toplantısına katılacak olan gerçek veya tüzel kişilerin, katılım teminatı olarak toplantı öncesinde Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.’nin Halk Bankası Şubesi hesabına teminatı ödemeleri gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika