Ümit Özdağ: Süleyman Soylu Devlet Bahçeli’nin kanatları altına saklanan bir sarı civcivdir!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Devlet Bahçeli’nin kendisine yönelik ifadelerine dair soruları yanıtladı. Devlet Bahçeli’ye saygısızlık etmek istemediği için kelimeleri seçerek kullanan Ümit Özdağ, “meşrebi belli olmayan” ifadelerinin kendisi için olamayacağını söyledi.

Ümit Özdağ Devlet Bahçeli’ye karşı saygısını korudu

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Süleyman Soylu Ümit Özdağ gerginliğinde isim vermeden Ümit Özdağ’ı eleştirmişti. Devlet Bahçeli, “meşrebi belli olmayan” ifadelerini kullanmış, bu ifadelerde kast edilen kişinin Ümit Özdağ olduğu izlenimi ortaya çıkmıştı. Ümit Özdağ, MHP Liderinin kendisini kast etmediğini öne sürdü.

“Babamı hastanede ziyaret eden 2 kişiden biri”

Ümit Özdağ, beyin kanaması geçiren babası hastanede yatarken, yanına sadece iki kişi alındığını, birinin kendisi diğerinin ise Devlet Bahçeli olduğunu söyledi. Ayrıca babasının cenazesine kurumsal olarak Türk Silahlı Kuvvetleri ve MHP’nin katıldığını ifade etti.

“Bahçeli meşrebi belli olmayanı Genel Başkan Yardımcısı yapmaz”

MHP’de Genel Başkan yardımcılığı ve Milletvekilliği yaptığına gönderme yapan Ümit Özdağ, “herhalde sayın Devlet Bahçeli meşrebi belli olmayan biri milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı yapmaz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.