Orbit Haber

Ümit Özdağ bekar mı? Ümit Özdağ boşandı mı? Burçin Özdağ kimdir? Ümit Özdağ Evli mi?

Ümit Özdağ bekar mı? Ümit Özdağ boşandı mı? Burçin Özdağ kimdir? Ümit Özdağ Evli mi?
11 Mayıs 2022 - 14:14

Son günlerde Türk Milletinin en büyük soru olarak gördüğü sığınmacı sorununu çözme konusunda gösterdiği irade nedeniyle yıldızı parlayan Ümit Özdağ bekar mı? Ümit Özdağ boşandı mı? Burçin Özdağ kimdir? soruları akıllara geldi. İşte Ümit Özdağ’ın siyaset dışındaki özel hayatı.

Ümit Özdağ bekâr mı?

Geçtiğimiz aylarda İYİ Parti’den ayrılarak Zafer Partisi’ni kuran Ümit Özdağ, Türk milletinin en büyük sorun olarak gördüğü sığınmacılar sorunu için dile getirdiği çözüm odaklı söylemleriyle dikkatleri üzerine çekti. Son olarak bir haber sitesi, Ümit Özdağ’ın sekreterini taciz ettiğini öne süren bir haber yaptı.

Ak Parti’li Mustafa Şen: Arap ve Kürtler kalabilir, Türkmenler Suriye’ye geri dönmeli

Ümit Özdağ sekreterini taciz etti mi?

Haber sitesindeki iddiayı gizlemeyerek, şahsi sosyal medya hesabında paylaşan Ümit Özdağ, haberin üzerine iddiaları kesin dille yalanlayan “Sn. Akşener, siyaseti bu seviyede yapmayı mı düşünüyorsunuz? Sizi tebrik ediyorum.Kamuoyuna:2015’den buyana tek sekreterim oldu. görevine devam ediyor.Parti hiç sekreter tahsis etmedi.Ben bekarım.Sayın Akşener’e servis edeceği görüntüler için netflix’i öneriyorum” notunu düştü.

Ümit Özdağ ne zaman boşandı?

Ümit Özdağ’In twitterda yaptığı açıklamanın ardından, Zafer Partisi genel başkanı Ümit Özdağ’ın özel hayatına ilişkin de sorular merak konusu oldu. Özdağ’ın Burçin Özdağ adında eşi olduğu belirtilen biyografi sitelerinde, Özdağ’ın 3 de çocuğu olduğu kaydediliyor. Ümit Özdağ, özel hayatını medya önünde yaşamaktan imtina eden bir siyasetçi olduğu için eski eşile yollarının ne zaman ayrıldığına dair yapılmış bir haber yok.

Burçin Özdağ kimdir?

Ümit Özdağ’ın biyografilerde görünen eski eşi Burçin Özdağ da, özel hayatını medya önünde yaşamamaya dikkat eden bir kişiliğe sahip olduğu için, onun hakkında da bilgi vermeyi etik bulmuyoruz.

 

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com