Orbit Haber

Tuzla’da üst geçide takılan kamyon damperi trafiği kilitledi!

Tuzla’da üst geçide takılan kamyon damperi trafiği kilitledi!
04 Kasım 2022 - 22:57

İstanbul’un ilçesi Tuzla’da damperi açılan bir hafriyat kamyonu, üst geçide çarparak takıldı kaldı. Damper üst geçide takılınca kamyon ondan ayrıldı. 50 metre sonra durabildi. Kaza nedeniyle D-100 Karayolu üzerinde son derece trafik yoğunluğu oluştu. Tuzla’da üst geçide takılan kamyon damperi trafiği kilitledi!

Damper üst geçide sıkıştı

Orbit – Kaza, saat 19.45 sıralarında, anadolu yakasındaki D-100 Karayolu Tuzla mevkiinde yaşanarak meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Ankara yönüne doğru seyir halinde olan kaptanının ismi öğrenilemeyen bir hafriyat kamyonu, damperinin açık kalması nedeniyle üst geçide çarptı. Çarpmanın etkisiyle söz konusu damper bir anda üst geçide sıkıştı. Söz konusu hafriyat kamyonu yaklaşık olarak 50 metre sonra ancak durabildi. İhbar üzerine olay yerine hızlı bir şekilde polis ekipleri sevk edildi. Kazada ölen ya da herhangi bir yerinden yaralanan olmadı. Kazanın olduğu istikamette cuma gününün de etkisiyle trafik yoğunluğu oluşurken, polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com