Orbit Haber

Tik Tok’ta tıklanmak için mesire alanını yaktılar… Erzurum’da akla ziyan olay

Tik Tok’ta tıklanmak için mesire alanını yaktılar… Erzurum’da akla ziyan olay
17 Nisan 2022 - 17:48

Erzurum’da Tik Tok hesaplarını canlandırmak isteyen bir grup bilinçsiz genç mesire alanını hiç düşünmeden ateşe verdi. Büyüyen yangın söndürüldü işin aslı sonradan ortaya çıktı. Yaşları 15 ile 18 arasında olan 4 genç gözaltına alındı.

Erzurum’da mesire alanında çıkan yangın itfaiye ve polis ekiplerinin çalışmaları sonucu söndürüldü. Yaşları 15-18 arasında değişen şahısların tiktok akımı için yangını çıkardığı belirtilirken, olayla ilgili şüpheli 4 çocuk gözaltına alındı.   Yangın, saat 15.00 sıralarında Palandöken ilçesinde bulunan Mevlana Parkı mesire alanında meydana geldi. Çok sayıda genç, tiktok akımı yapmak için mesire alanına geldi. Akım çekerken iddiaya göre mesire alanını ateşe veren gençler video çektikten sonra alandan koşarak ayrıldı. Çevredekilerin durumu görmesi üzerine olay itfaiye ve polis ekiplerine bildirildi.  Yangın yerine gelen ekipler çalışmalar sonucu yangını söndürerek soğutma çalışması yaptı.  Olayla ilgili yaşları 15-18 arasında değişen şüpheli 4 çocuk gözaltına alındı.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com