Orbit Haber

Pitbull Saldırısı kasap Pisedro’yu korkutmadı, Pitbull’u boğazını sıkarak boğdu!

Pitbull Saldırısı kasap Pisedro’yu korkutmadı, Pitbull’u boğazını sıkarak boğdu!
30 Ekim 2022 - 14:56

İspanya’da bir pitbull köpeği, süs kepeklerini gezdiren kadınlara saldırdı. Bölgede kasaplık yapan Pisedro isimli kasap, ismi öğrenilemeyen kadınları kurtardı. Pitbull Saldırısı kasap Pisedro’yu korkutmadı, Pitbull’u boğazını sıkarak boğdu!

Pitbull’u boğan kahraman adam!

Başkalarına yardım etmek için kendilerini tehlikeye atan insanlara büyük hayranlık duyuyoruz. Bu inanılmaz derecede özverili bir şeydir ve başkaları için büyük bir şefkat ve özen gösterir. Bir adam süs köpeklerine saldırmak isteyen kadınlara yönelik saldırı başlatan pit bull köpeğine duraksamadan müdahale etti. Kadının bacağını koparmakta kararlı olan pitbull baygınlık geçirip, kadını bıraktı. Pitbull’u boğan kahraman adam!

Bu Başka bir olay

Amasız şartsız şurtsuz nerede olursa olsun bu pitbullar yok edilmelidir, bunlar laboratuvar üretimi mutant varlıklardır ne durdan anlarlar ne sustan, pitbull saldırılarında yapılacak en temiz iş ya bu canavarı silahla öldüreceksin, boğacaksın ya da bıçakla öldüreceksin, başka türlü bırakmıyor. pitbull taparlar umarım bu vahşi yaratıklar bir gün size saldırırlarda görürsünüz bu canavarları savunmayı.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com