Nebahat Çehre kimsenin yapamayacağını yaptı: 10 Milyonu elinin tersiyle itti!

Usta oyuncu Nebahat Çehre, bir inşaat firmasının teklif ettiği milyonluk reklam fırsatını, deprem riski nedeniyle kabul etmeyerek takdir topladı. Nebahat Çehre kimsenin yapamayacağını yaptı: 10 Milyonu elinin tersiyle itti!

  

10 milyon TL ve siteden bir daire

Orbit – Şirket, 2024 yılında satışa sunulacak evlerin reklam yüzü olması için Çehre’ye teklifte bulundu ve karşılığında 10 milyon TL ödemeyi ve siteden bir daire verme sözü verdi.

Ancak 79 yaşındaki deneyimli oyuncu, teklifi reddederek “Her şey para değil” diyerek deprem riski konusundaki endişelerini dile getirdi. Çehre, “En son depremde yüzlerce ev, binlerce insana mezar oldu. Ya benim reklamını yaptığım evler de yıkılırsa. Kahrolurum. Her şey para değil.” şeklinde konuştu.

Çehre’nin duruşu önemli bir adım

Çehre’nin bu tutumu, deprem riskine karşı duyarlılığını ve insan hayatının önceliğini ele alan bir duruş sergiledi. Bu kararın arkasında, 6 Şubat’ta Türkiye’nin karşılaştığı deprem felaketi ve binlerce insanın yaşamını yitirdiği acı gerçeği yatmaktadır. Bu kapsamda, reklam endüstrisinde deprem riski ve yapılan binaların dayanıklılığı konusundaki farkındalığın artırılması için Çehre’nin duruşu önemli bir adım olarak nitelendirilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika