Muharrem İnce’den Ümit Özdağ’a destek: Süleyman Soylu’yu kınıyorum

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı kast ederek, “hayvandan aşağı bir adam” sözlerini sarf etmesine Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’den de tepki geldi. Ümit Özdağ ile fikir birliği içinde olmasa da, bu sözlerin kabul edilemez olduğunu belirten Muharrem İnce Süleyman Soylu’yu kınadı.

“Bir bakana yakışmayan sözleri kınıyorum”

 

Memleket Partisi Genel başkanı Muharrem İnce “Zafer Partisi Genel Bşk. Ümit Özdağ’a katıldığım, katılmadığım birçok konu var. Aynı görüşte olmamak siyasi nezaketisizliğe bahane olamaz. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Sn. Özdağ’a yönelik seviyesiz, siyasetin nezaketini yok eden, bir bakana yakışmayan sözlerini kınıyorum” ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce’nin takipçileri, “Ümit Özdağ’ın sığınmacılar konusundaki görüşlerine katılmıyor musunuz?” şeklindeki ısrarlı soruları karşısında ikinci bir paylaşım yapmak zorunda kaldı.

 

“Sığınmacılar konusundaki görüşlerini destekliyorum”

Muharrem İnce ikinci paylaşımında, “Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ sığınmacılar konusunda yerden göğe kadar haklıdır. Sn. Özdağ’ın tüm görüşlerine katılmasam da sığınmacılar konusundaki görüşlerini sonuna kadar destekliyorum.” cümlelerini kurdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika