Orbit Haber

Muhammed Nur Yahya Erdoğan taklidi ile Elon Musk’a seslendi: Bize mavi tik 8 Lira olsun!

Muhammed Nur Yahya Erdoğan taklidi ile Elon Musk’a seslendi: Bize mavi tik 8 Lira olsun!
04 Kasım 2022 - 0:50

Cumhurbaşkanı Erdoğan taklitleri ile gönüllerde taht kuran Yeditepe Üniversitesi eczacılık öğrencisi Muhammed Nur Yahya, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Elon Musk ile görüşüp, mavi tik ücreti konusunda ayrıcalık isteyeceği söylemini tiye aldı. Muhammed Nur Yahya Erdoğan taklidi ile Elon Musk’a seslendi: Bize mavi tik 8 Lira olsun!

“Ben ve Emine hanımın mavi tiklerini sil”

Orbit – Muhammed Nur Yahya, ses getiren TOGG videosunun ardından son olarak Elon Musk Erdoğan görüşmesini canlandırdı. Twitterı satın alan Elon Musk, mavi tiki olan kullanıcılardan aylık 8 dolar alınacağını duyurmuştu. Bu konu televizyon programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a da soruldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan 1 yıldan fazladır Elon Musk ile görüşmediğini, bu ücretin Türkiye için farklı olabileceğini söyledi. Muhammed Nur Yahya son videosunu bu konuda çekti. Elon Musk’a mavi tik ücretinin TL olarak ödenmesini öneren sözde Erdoğan, olumsuz cevap karşısında van minüt çıkışını yaptı ve kendisiyle eşi Emine Erdoğan’ın mavi tiklerini silmesini istedi.

 

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com