Müge Anlı ile Esra Erol arasında soğuk rüzgârlar. Müge Anlı’nın sözleri ATV’yi karıştırdı

Müge Anlı ve Esra Erol arasında yılların birikimi sonunda patlak verdi! Anlı’nın programda sarf ettiği sözler aynı kanalda program yaptığı arkadaşı Esra Erol ile arasına kara kedi girmesine neden oldu.

Geçtiğimiz yıllarda, Müge Anlı Fenerbahçe – Beşiktaş derbisi ile ilgili, ‘Taraftar her şeyi söyleyebilir’ açıklamasıyla gündem yaratmıştı.

Esra Erol da Müge Anlı’ya cevap niteliğindeki bu açıklamayı yapmıştı:’Kendini bilmez holiganlara sesleniyorum. Hangi takımı tutarsanız tutun, sahadaki futbolcuya küfretme hakkına sahip değilsiniz. Unutmayın o sahadaki de insan, onun da duyguları var. Özellikle bir futbolcunun ölmüş ailesine ya da aile bireylerine küfretmek ne bizim geleneğimize ne insanlığımıza sığar.’ dedi.

Ömer-Kübra olayı

Müge Anlı ise şimdi, Ömer ve Kübra olayında, bebeğiyle birlikte pencereden kaçan eşi Kübra’yı arayan Ömer, Müge Anlı’dan yardım istedi.

Ömer’in Kübra’yı ablasıyla aldattığı ortaya çıkması sonrası Müge Anlı iyice sinirlendi.

Anlı, ‘Benim programım birbirinden ayrılan ya da ayrılma aşamasındaki karı kocaların birbirini rezil etme platformu değil. Ben buna asla müsade etmem.’ dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika