Mrs Deborah Grant kimdir?

İnternette kendini ABD’de yaşayan zengin ve kanserli bir hasta olarak tanıtan kadın merak konusu oldu. Mrs Deborah Grant kimdir?

Deborah Grant kimdir?

Orbit – Deborah Grant (doğum adı: Deborah Jane Snelling; 22 Şubat 1947) İngiliz bir aktristir. 1981 ile 1991 yılları arasında BBC televizyon dedektif dizisi Bergerac’ta Deborah Bergerac rolünü oynamıştır. 2007’den beri, Wendy Adams olarak Not Going Out sitcomunda Tim (Tim Vine) ve Lucy’nin (Sally Bretton) annesi olarak görünmektedir.

Kişisel hayatı ve eğitimi

Grant, Perivale’de Henry Percival ve Henrietta (eski soyadı Finn) Snelling’in çocuğu olarak doğmuştur.

Oyunculuk eğitimini Central School of Speech and Drama’da tamamlamış ve Bristol Old Vic’te ve Londra’nın West End’inde sahnede yer almıştır. Daha sonra başarılı bir televizyon oyunculuk kariyeri yapmıştır.

İki kez evlenmiştir. 1971 yılında baronet ve aktör Jeremy Child ile evlenerek Lady Child unvanını almış ve bu evlilikten bir kızı vardır. Boşandıktan sonra, aktör Gregory Floy ile evlenmiş ve bir kızı daha olmuştur.

Deborah Grant dolandırıcı mı?

Orbit – Allah’ın selameti sizinle ve ailenizle olsun. Bugün benden okumanın büyük bir sürpriz olacağını biliyorum ama bunu bir papazın anlayışıma açıkladığı gibi ilahi bir müdahale olarak düşünün. Benim adım Bayan. Amerika Birleşik Devletleri’nden dul bir kadın olan Deborah Grant, Türkiye’de evli ve size hasta yatağımdan yazıyorum çünkü kanserle mücadele ediyorum ve doktor sadece birkaç haftamın kaldığını söylüyor. Rahmetli kocamın akrabaları, rahmetli kocam ve benim için çalıştığımız her şeye sahip çıkmak için ölmemi istediklerinden, daha az ayrıcalıklı olanlara yardım etmek için paramı (8,5 milyon ABD doları) hayır amaçlı olarak bakımınıza emanet etmek istiyorum. Sana kendim hakkında ve parayı aldıktan sonra onunla ne yapman gerektiği hakkında daha fazla bilgi vereceğim. Sağlığım oldukça kötü olduğundan ve doktorum yakın zamanda yoğun bakım ünitesine kaldırılacağımı söylediğinden lütfen bir an önce bana yazın. Mutlu bir gün geçirmenizi dilerim ve lütfen benim için dua edin. Tanrı seni korusun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.