Orbit Haber

MHP Konya Mitingi ne zaman? MHP Konya Mitingi saat kaçta? MHP Konya Mitingi nerede?

MHP Konya Mitingi ne zaman? MHP Konya Mitingi saat kaçta? MHP Konya Mitingi nerede?
29 Eylül 2022 - 18:16

MHP’nin Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum mitinglerinin ardından yeni miting programları da belli oldu. Devlet Bahçeli Sivas’tan başlayarak 4 Mitingi Eylül ayı içerisinde gerçekleştirmişti. Buna göre MHP’nin 5. Mitingi Konya’da Ekim ayında olacak. MHP Konya Mitingi ne zaman? MHP Konya Mitingi saat kaçta? MHP Konya Mitingi nerede?

MHP’nin Ekim ayı miting programı

MHP’nin 2023 Seçimleri için başlattığı mitingler, Eylül ayında 4 ilde gerçekleşti. Önce Sivas, sonra Bursa ve Kayseri son olarak da Erzurum’da MHP Lideri Devlet Bahçeli vatandaşın karşısına çıkarak kürsüde konuştu. MHP’nin 2023 seçimleri için Ekim ayında yapacağı mitingler de MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın tarafından basın aracılığı ile kamuoyuna duyuruldu. Buna göre, MHP’nin Ekim ayı miting programı belli oldu. Ekim ayı içerisinde 2 büyük miting yapacak. Bunlardan birincisi 16 Ekim tarihinde Konya’da olacak. Konya’daki MHP mitingine Karaman, Afyonkarahisar, Isparta, Burdur il teşkilatları da katılacak.

16 Ekim 2022 MHP Konya Mitingi ne zaman?

MHP’nin Konya mitingi 16 Ekim Pazar günü Konya’da gerçekleştirilecek. MHP’nin Konya Mitingi için Devlet Bahçeli’nin çıkacağı saat merak ediliyor. Konya’da yaşayanlar MHP’nin 16 Ekim 2022 MHP Konya Mitingi ne zaman? diye soruyor. MHP’nin 16 Ekim 2022 Pazar günü yapılacak mitingi saat tam 16’da başlayacak. MHP Lideri Devlet Bahçeli saat 16’da Konya’da kürsüye çıkarak mesajlarını Türk Milleti ile paylaşacak.

MHP Köy toplantıları hangi köylerde olacak?

MHP’nin köy toplantılarının hangi köyde olacağı da soru işaretleri oldu. MHP Köy toplantıları hangi köylerde olacak? sorusu ise Türkiye’nin 7 bölgesindeki en ücra köylerine bile gidilecek denilerek yanıtlanabilir.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ayrıntıları açıkladı

Cumhuriyet’in 100. Yıldönümünü idrak edeceğimiz 2023 yılında yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri dolayısıyla teşkilatlarını harekete geçiren MHP, bütün siyasi birikim ve imkânlarını zafer hedefiyle seferber etmiştir.

Partimizin bu bağlamdaki seçim hazırlıkları sadece tanıtma, aydınlatma ve anlatma çalışmalarından ibaret değil; aynı zamanda geniş bir gönül seferberliği tarzında sürmektedir.

2023 Seçimlerinin; Türkiye’de siyasi hayatın alacağı vaziyet açısından olduğu kadar, dünya tarihi ve küresel gelişmelerin seyri açısından da taşıdığı önem ortadadır.

Türkiye, artık küresel ve bölgesel bir aktördür.

Cumhur İttifakını var eden millî irade sayesinde yürütme erkine hız kazandıran ve diğer erklerin bağımsız surette işlevlerini sürdürmesini teminat altına alan bir yönetim modeli hayata geçirilerek Cumhuriyet’imiz yeni bir evreye taşınmıştır.

Bununla birlikte; Türkiye’nin mevcut güçlü konumu ve bağımsız dış politika hamleleri dolayısıyla bütünlüğümüze ve bekamıza dönük iç ve dış tehditler artmış, çeşitlenmiştir.

Bu hakikatler karşısında, millî mutabakata dayalı Cumhur İttifakının 2023 Seçimlerinde zafere ulaşması bir zaruret olmuştur.

O bakımdan MHP, her seçim döneminden daha büyük heyecan ve coşkuyla, daha kavi bir imanla seçim çalışmalarını yürütmektedir.

Partimiz, bu kapsamda 8 Ekim 2022 tarihinde başlatacağı “Adım Adım 2023; ‘Köyüm Benim’ Sohbet Toplantıları” temalı köy ziyaretlerine her zamankinden daha istekli, daha kararlı surette hazırlanmaktadır.

Gayemiz;

Saha çalışmalarını köylerimize kadar genişleterek ulaşılmadık kimse bırakmamak,

Partimizle Cumhur İttifakının 2023 ve sonrasına dönük vizyon ve misyonunu vatandaşlarımızla paylaşmak,

Türkiye’yi çıktığı aydınlık yoldan döndürmek ve kutlu yürüyüşten vazgeçirmek isteyen zillet ittifakının karanlık yüzünü milletimize ısrarla, sabırla anlatmaktır.

Bu arada, Cumhur İttifakına şekil veren millî iradeyi diri tutmak ve milyonları bize katılmaya teşvik etmek maksadıyla partimizce yeni açık hava toplantıları tertip edilmesi kararlaştırılmıştır.

Bu çerçevede;

16 Ekim 2022 tarihinde Konya ilimiz merkez olmak üzere “Karaman, Afyonkarahisar, Isparta, Burdur” il teşkilatlarımızın destekleyeceği,

23 Ekim 2022 tarihinde ise Manisa ilimiz merkez olmak üzere “Uşak, Denizli, Aydın, Muğla” il teşkilatlarımızın ve aziz vatandaşlarımızın katılımıyla “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” Temalı Açık Hava Toplantıları gerçekleştirilecektir.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com