Masterchef 2023 Ödülü kim kazandı?

Dün akşam MasterChef All Star’da ödül oyunu oynandı. Yarışmacılardan 11 farklı çeşit ekmek yapmaları istendi ve en iyi tabağı yapan kırmızı takım ödül oyununu kazandı. Masterchef 2023 Ödülü kim kazandı?

son iki kalan isim Çağatay ve Suna oldu

Orbit – Ödül oyununda yarışmacılar ekmek kullanarak yaratıcı tabaklar çıkarmaya çalıştılar ve son iki kalan isim Çağatay ve Suna oldu. Ödül oyununu kazanan yarışmacı 100.000 TL ödülün sahibi olan Suna oldu.

https://youtu.be/z4FKS6wq80k

Şef konuk olarak Kilis’ten İzzet Özener

MasterChef All Star’ın 62. bölüm fragmanı henüz yayınlandı. Ancak, yeni bölümde mavi ve kırmızı takım dokunulmazlık oyunu oynayacak. Şef konuk olarak Kilis’ten İzzet Özener‘in katılacağı yeni bölümde İzzet usta Kilis Tava yapacak ve şefler yarışmacılardan Kilis Tava yapmalarını isteyecekler. En iyi Kilis Tava’yı yapan yarışmacı dokunulmazlık alarak eleme potasına gitmeyecek. Yeni bölümde eleme potasına gidecek son isim de belirlenmiş olacak.

2023 MasterChef All Star programının 62. bölüm fragmanı yayınlandı!

2023 MasterChef All Star programının 62. bölüm fragmanı yayınlandı! İzleyiciler, heyecan dolu yeni bölüm için sabırsızlanıyor. Ancak, 61. bölüm ile ilgili detaylara dair herhangi bir bilgi verilmediğinden, bu konuda herhangi bir bilgiye sahip değilim. Yeni bölümde neler olacağını izleyicilerin bizzat izlemesi gerekmektedir. Fragman yayınlandığından, yeni bölümün heyecan dolu anlarla dolu olacağını tahmin edebiliriz. 19 Ağustos 2023 tarihinde saat 01:00’da yayınlanacağı belirtiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.