Orbit Haber

Kadir Ezildi sevgilisi Eda Özkorucuklu ile en özel anlarını paylaştı!

Kadir Ezildi sevgilisi Eda Özkorucuklu ile en özel anlarını paylaştı!
05 Kasım 2022 - 21:20

Katıldığı temizlik programıyla üne kavuşan temizlik hastası Kadir Ezildi, sevgili Eda Özkorucuklu’yu daha fazla saklayamadı. Eda Özkorucuklu ile fotoğraflarını açıkladı. Eda Özkorucuklu Kadir Ezildi çiftçi sevenlerini mutlu etti. Kadir Ezildi sevgilisi Eda Özkorucuklu ile en özel anlarını paylaştı!

Kadir Ezildi Eda Özkorucuklu Evlenecek mi?

Orbit – Ekranların en sevilen yüzü ankerlerinde ilk 5’e giren Kadir Ezildi, uzun süredir her fırsatta evlenmek istediğini dile getiriyordu. Sevgilisi Eda Özkorucuklu ile paylaşımının ardından Başarılı sunucunun yalnız olmadığı ortaya çıktı. Kalbini Eda Özkorucuklu’ya kaptıran Kadir Ezildi, Eda Özkorucuklu ile evlenecek mi?

Kadir Ezildi Eda Özkorucuklu sır gibi saklanıyordu

Ekranların sevilen yüzü temizlik hastası Kadir Ezildi, temizlik hastası olmasının dışında neşeli muhabbeti ve yaptığı lokal esprilerle gündemden düşmüyor. Son olarak Eda Özkorucuklu ile ilişkisini açık eden Kadir Ezildi, Eda Özkorucuklu ile ilişkisini sır gibi saklıyordu. En Hamarat benim yarışmasını fox tv’nin gündüz kuşağı içerisinde sunan ve paylaştığı Instagram storyleri ile dikkati üzerine çekmeyi bilen Kadir Ezildi, Eda Özkorucuklu ile samimiyetiyle birçok kişinin kalbinde taht kurdu.

Eda Özkorucuklu Kimdir?

Yaptığı paylaşımlardaki doğallığı ile herkesi sonuna kadar etkileyen Kadir Ezildi, Eda özkorucuklu ile ilişkisinin ardından geçtiğimiz günlerde hayat hikayesi ile uzunca konuşulmuştu. Tabi Kadir Ezildi Eda Özkorucuklu ilişkisinin ardından, Eda Özkorucuklu kimdir? soruları da ardı ardına sorulmaya başlandı. Zor dönemler geçiren ve çalıştığı bir hastanede arşiv sorumlusu olarak görev yaparken katıldığı yarışmayla üne kavuşan Kadir Ezildi Eda Özkorucuklu ilişkisi ortaya çıkınca, Kadir Ezildi’nin sık sık dile getirdiği evlenme isteği akıllara geldi.

Eda Özkorucuklu Kadir Ezildi evlenecek mi?

Apartmandaki komşularıyla birlikte yaptığı lokelerde sürekli ve sıklıkla evlenmek istediğini saklamayan Kadir Ezildi, çeyizini ise açtığı bir canlı yayında bütün hayranlarına gösterdi. Kadir Ezildi’nin evlenmek istemesine rağmen yanında bir aday göremeyenler, onun daima tek tabanca bir yalnız olduğunu düşünüyordu. Ancak son gelen iddialara göre; birlikte fotoğraf paylaştığı kişi olan Eda Özkorucuklu Kadir Ezildi’nin gönlünü kapmayı başardı. Bu kez de akıllara Eda Özkorucuklu Kadir Ezildi evlenecek mi? sorusu geldi.

Kadir Ezildi’nin sevgilisi Eda Özkorucuklu

Kadir Ezildi geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerindeki Instagram hesabından sevgilisi olan şahıs ile pozlarını paylaştı. Görenlerin istisnasız tamamı onların mutluluğuna çok sevindi. Diğer yandan da hayret edip bir o kadar çok da şaşırdı… Kadir Ezildi’nin sevgilisi Eda Özkorucuklu olduğu iddiası üzerine de herkes Eda Özkorucuklu kim diye merak etmeye başladı. Sonunda hayal ettiği o aşka Eda Özkorucuklu ile kavuşan Kadir Ezildi’nin sevgilisinin adının tam olarak Eda Özkorucuklu olduğu öğrenildi. Eğlenceli görüntülerinden ikilinin çok mutlu olduğu görüldü.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com