Kaan Kazgan Savaş Cebeci’yi kanlar içinde bıraktı… Utandıran kavganın videosu!

Ünlü sosyal medya fenomeni ve fitness koçu Savaş Cebeci ile profesyonel MMA dövüşcüsü Kaan Kazgan arasında bir kavga yaşandı. Kaan Kazgan Savaş Cebeci’yi kanlar içinde bıraktı… Utandıran kavganın videosu!

Cebeci’nin “70 kilo kimse beni dövemez” sözleri fitili ateşledi

OrbitCebeci’nin “70 kilo kimse beni dövemez” sözleri sonrası başlayan kavga kanlı bir şekilde sonuçlandı. Savaş Cebeci ve Kaan Kazgan arasındaki kavga, Savaş Cebeci’nin “İsterse dünya şampiyonu olsun 70 kilo kimse beni dövemez” sözleriyle başladı ve kanlı bir şekilde sonuçlandı. Ünlü sosyal medya fenomeni ve fitness koçu olan Savaş Cebeci ile profesyonel MMA dövüşcüsü Kaan Kazgan arasında restleşmelerin ardından bir düello gerçekleşti. Ancak, bu akılalmaz kavga kanlı bir şekilde sona erdi.

“Geliyorum” ifadeleriyle paylaştı

Profesyonel dövüşçü Kaan Kazgan, kavgaya gittiği görüntüleri sosyal medya hesabından “Geliyorum” ifadeleriyle paylaştı. Savaş Cebeci ve Kaan Kazgan arasındaki kavga kanlı bir şekilde sonuçlandı.

İsterse dünya şampiyonu olsun

Savaş Cebeci’nin “İsterse dünya şampiyonu olsun 70 kilo kimse beni dövemez” sözlerinin ardından gerçekleşen kavgada, Kaan Kazgan “Arkadaşlar şov bitti. Bakın bunlar bazılarının kanları” diyerek kanlı yumruğunu gösterdi. Kavga görüntülerini de sosyal medya hesabından paylaştı.

“Arkadaşlar şov bitti”

Profesyonel dövüşçü Kaan Kazgan, kavgaya gittiği görüntüleri “Geliyorum” ifadeleri ile sosyal medya hesabından paylaştı. Kavga sonrası, “Arkadaşlar şov bitti. Bakın bunlar bazılarının kanları” diyerek kanlı yumruğunu gösterdi ve görüntüleri de paylaştı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.