Orbit Haber

İzmir’de depremden korkup balkondan atlayan Efe Altay Saral öldü!

İzmir’de depremden korkup balkondan atlayan Efe Altay Saral öldü!
04 Kasım 2022 - 19:39

İzmir’de gece gerçekleşen 4,9 büyüklüğündeki depremden korkup o sırada 4 katlı binanın 1’nci katında bulunan evinin balkonundan atlayan 18 yaşındaki Efe Altay Saral tedavi gördüğü hastanede soktorların tüm müdahalesine rağmen vefat etti. İzmir’de depremden korkup balkondan atlayan Efe Altay Saral öldü!

Makine mühendisi olacaktı Efe Aytal Saral

Orbit –  Merkez üssü İzmir’in Buca ilçesi olan saat 03.29’da meydana gelen 4,9 büyüklüğündeki deprem esnasında Buca’da ki 4 katlı binanın 1’nci katındaki evinin balkonundan atlayan 18 yaşındaki Manisa Celal Bayar Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü birinci sınıf öğrencisi Efe Altay Saral, tedavi için kaldırıldığı SBÜ Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Efe Aytal Saral’ın cenazesi Adli tıp kurumuna kaldırıldı

Saral’ın cenazesi savcının incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Öte yandan Konak ilçesinde bir caminin minaresinin yıkıldığı, 20 kadar binanın da hasar gördüğü depremde panik nedeniyle hastaneye başvuran 64 kişiden 7’sinin tedavi altına alındığı öğrenilmişti.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com