İçişleri Bakanlığına gideceğini açıklayan Sinan Oğan Ümit Özdağ’ın ricası üzerine vazgeçti

MHP’den ihraç edilen TÜRKSAM Başkanı Sinan Oğan, Ümit Özdağ’ın İçişleri Bakanlığına gitmesine destek verdi. TGRT Haber’de, sığınmacılara sahip çıkarak, karşı çıkanları hedef alan Süleyman Soylu’ya bir tepki de Sinan Oğan’dan geldi. Sinan Oğan, “Süleyman Soylu beni de hedef aldı, ben de saat 11’de İçişleri Bakanlığı önünde olacağım” dedi. Ancak sonradan Ümit Özdağ’ın ricası üzerine gitmekten vazgeçtiğini açıkladı.

“Ben de orada olacağım”

Açıklamasını sosyal medyadan yapan 24. Dönem Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, “İçişleri Bakanı @suleymansoylu  ve bakan yardımcısı @ismailcatakli aynı programda bize de ağır hakaret lafları etti. Ümit Özdağ @umitozdag  yarın saat 11.00 ’da bakanlık önünde olacağını açıkladı. Aynı saatte ben de orada olacağım. Soylu ve Çataklı gelsinler yüzümüze söylesinler!” ifadelerini kullandı.

İkinci bir paylaşımla vazgeçti

Bir müddet sonra ikinci bir paylaşım yapan Sinan Oğan, Ümit beyin tek başına gitmek istemesi nedeniyle, içişleri Bakanlığına gitmekten vazgeçtiğini duyurdu.

 

TÜRKSAM Başkanı Oğan “Ümit bey ben yarın tek başıma gideceğim, senin gelmen olayı (tek başına olmaktan çıkarır) dedi. Ben de bu kararına saygı duydum.” paylaşımı yaptı.

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika