Filiz Akın sağlık durumu nasıl?

Türk sinemasının unutulmaz isimlerinden biri olan oyuncu Filiz Akın, uzun zamandır kanserle mücadele ediyordu. Filiz Akın sağlık durumu nasıl?

kanserli doku ve ses tellerinde yaşadığı sorunlar

Orbit – Sol kulağının üst kısmından kanserli doku ve ses tellerinde yaşadığı sorunlar nedeniyle birçok ameliyat geçiren usta oyuncu, tedaviye devam ediyordu. Hayranlarının merak ettiği Filiz Akın’dan son dakika bir paylaşım geldi.

Akın, durumuna dair takipçilerini bilgilendirdi

Sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşan Akın, durumuna dair takipçilerini bilgilendirdi. Paylaşımında, “Tüm ilaç ve tedavilere rağmen, iyileşmiş gibi hissetmiyorum ama yakın zamanda kendimi daha iyi hissedeceğime eminim” ifadesini kullandı. Hayranlarının sevgi dolu mesajlarıyla yorumlar alan Akın, desteklerinden dolayı takipçilerine teşekkür etti.

Yeşilçam’ın dört yapraklı yoncalarından biri olarak anılan Filiz Akın

Yeşilçam’ın dört yapraklı yoncalarından biri olarak anılan Filiz Akın, sinema dünyasına Türkiye’nin ilk renkli filminde oynayarak başlamıştı. Yaklaşık 200 filmde rol alan ve Türk sinemasının önemli isimlerinden biri olan usta oyuncu, kariyerinin en parlak dönemlerinde Türk sinemasının unutulmaz filmlerinde yer almıştı.

Filiz Akın, 80’li yılların başında sinema kariyerine ara vermiş

Filiz Akın, 80’li yılların başında sinema kariyerine ara vermiş ve daha sonra müzik çalışmalarına yoğunlaşmıştı. Uzun bir aradan sonra tekrar sinemaya dönen Akın, son olarak “Beşiktaş Kültür Merkezi”nde sahneye çıkmıştı.

Oyunculuğun yanı sıra öğretmenlik de yapmış

Oyunculuğun yanı sıra öğretmenlik de yapmış olan Filiz Akın, başarılı kariyeri ve sağduyulu kişiliğiyle izleyicilerinin kalbinde taht kurmuştu. Hayranları, usta oyuncunun sağlık sorunlarının üstesinden gelmesi için dualarını esirgemiyor ve kendisine en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.