Fifa Harry Kane’nin koluna gökkuşağı bandı takmasını yasakladı!

2022 Dünya kupası Katar Ekvator maçı ile birlikte başladı. Katar’ın yasakları ile gündeme gelen 2022 World Cup’ta biradan sonra bir başka LGBT yasağı ile daha gündeme geldi. Fifa Harry Kane’nin koluna gökkuşağı bandı takmasını yasakladı!

Harry Kane koluna LGBT One Love Bandı takamayacak

İngiltere Premier Ligi takımı Tottenham Hotspurs’un yıldız oyuncusu, LGBT topluluğuna desteğini göstermek için 2022 Dünya Kupası’nda One Love kol bandını takmaya karar verdi. Ancak FİFA’dan Harry Kane’e veto geldi. Harry Kane koluna LGBT One Love Bandı takamayacak. Eğer Harry Kane bir maça kolunda One Love bandıyla çıkarsa oyundan atılma ve diskalifiye ile karşılaşabilecek. Ünlüler ve diğer önde gelen kişiler, günümüz toplumunda yaşadıkları yaygın zulüm nedeniyle LGBT topluluğunu desteklemelidir. Bu, insanların olayları daha geniş bir açıdan görmelerine yardımcı olabilir. Harry Kane’in büyük girişimi bir sonuçtur.

İngiltere Milli Takımı ile 71 maçta 50 golü bulunuyo

Harry Kane, İngiltere Milli Takımı ve İngiltere Premier Ligi takımı Tottenham Hotspurs için forvet olarak oynayan seçkin bir oyuncu. Oyuncu olmanın ötesinde, harika bir insan. İyi bir vatandaş olma görevini kabul ettiği açıktır. İngiltere Milli Takımı ile 71 maçta 50 golü bulunuyor. Tottenham Hotspurs’a tüm oyun kariyerini verdi. İngiltere Premier Ligi’nde attığı gollerle tüm zamanların üçüncüsü. Seyirciler en sevdikleri oyuncudan çok daha fazlasını bekliyor.

Tottenham Hotspurs’ta Harry Kane

İngiltere Premier Ligi takımı Tottenham Hotspurs ve tüm futbol dünyası için Harry Kane şüphesiz en değerli oyunculardan biri. Takımın tüm zamanların en çok gol atan ikinci oyuncusu olarak yer alıyor. 2004 yılında Tottenham Hotspurs ile kariyerine başladı. Tottenham Hotspurs formasıyla oynadığı 286 maçta 189 gol kaydetti. Tüm müsabakalarda toplam 395 maçta forma giydi ve bunların dışında 254 golü bulunuyor.

  • Anahtar kelimeler
  • lgbt

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika