Esra Erol Güler babasının babası olmadığını öğrendi gözyaşlarını tutamadı!

Esra Erol’ın programında bir skandal daha yaşandı! ATV ekranlarında izleyicilerle buluşan Esra Erol’da programında, şok gerçek DNA sonucu ortaya çıktı… Seks bağımlısı kadın 6 çocuğunu başka adamdan yaptı! Esra Erol Güler babasının babası olmadığını öğrendi gözyaşlarını tutamadı!

Mehmet Reşit: Bari birimiz normal çıktı!

57 yaşındaki komşusu Hüseyin Selen’den hamile kaldığını açıklayan 18 yaşındaki genç Sümeyra’nın dramı tüm Türkiye’yi şaşırttı. Detaylar ise şöyle ortaya çıktı… Esra Erol 8 Eylül 2023 tamamını tek link izle!

Hüseyin Selen’den hamile kaldı

Orbit – Esra Erol’ın hafta içi her gün yayınlanan programı, yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Programda, dikkat çeken ve skandal niteliği taşıyan olaylar da ele alınıyor. Bu sefer ise genç Sümeyra’nın 57 yaşındaki komşusu Hüseyin Selen’den hamile kaldığı ortaya çıktı. Sümeyra, programda yaşadığı dramı anlatırken, birlikte çektikleri görüntülerle tehdit edildiğini de dile getirdi.

Esra Erol’ın programı

Esra Erol’ın programı, 2015 yılından bu yana Türkiye’nin gündemini belirleyen konuları ele alarak izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. 9. sezonuna merhaba diyen bu sevilen programda genellikle aile içi sorunlar çözüme kavuşturuluyor. Ancak bu sefer ortaya çıkan skandal, büyük bir şok etkisi yarattı.

18 yaşındaki genç kadın, 57 yaşındaki komşusu Hüseyin Selen’den hamile kaldı

18 yaşındaki genç kadın, 57 yaşındaki komşusu Hüseyin Selen’den hamile kaldığını ve aynı zamanda görüntülerle tehdit edildiğini programda açıkladı. Olayın tüm ayrıntıları ise merakla bekleniyor.

Esra Erol, Sümeyra ve Hüseyin

Sümeyra daha sonra hamile olduğunu öğrendiğini aktardı ve halası da Sümeyra’nın yatakta çekilen görüntülerini gördükten sonra şikayet ettiklerini belirtti. Yayına bağlanan Hüseyin Selen’in ablası ise “‘Okula gidiyorum’ diye adamlarla konuşmaya gidiyordu. Benim kardeşim namazında niyazında, bunlar ayarttı” dedi. Gelişmeler üzerine Esra Erol, Sümeyra ve Hüseyin Selen’e ait olan bazı görüntüleri canlı yayında ekrana getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.