Ekrem İmamoğlu’ndan Nagehan Alçı tepkilerine yanıt: Abdulkadir Selvi’nin de olmasını isterdim

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Karadeniz gezisine götürdüğü Nagehan Alçı’ya yönelik tepkilere yanıt verdi. CHP Seçmeni Nagehan Alçıya tahammül edemezken, İmamoğlu, “Abdulkadir Selvi’yi de davet etmek istiyorum” dedi.

Ekrem İmamoğlu tartışılan otobüs karesine yönelik tepkilerle alay etti. İmamoğlu CHP seçmenini kızdıran Ak Parti yandaşı Nagehan Alçı’nın olmasına yönelik tepkilere, “ileride Abdulkadir Selvi’yi de davet etmek istiyorum” sözleriyle yanıt verdi.

ANKA Haber Ajansı‘ndan Oktay Yıldırım Ekrem imamoğlu’na bu konuyu sprduğunu ve kendisinin “Bugün Nagehan Hanım gelmiştir, yarın örneğin Abdülkadir Selvi’yi davet etmek istiyorum. Çünkü beni, iki yıldır bir görevli gibi Genel Başkanımla kavga ettirme çabasında bir insan. Gelsin bakalım ben öyle biri miyim? Nasıl biriyim? Tanısın, anlasın. Kötü yazanlarla daha da ayrı sohbet edeceğim. Ben, ‘Evet muhalifleri’ istiyorum talimatını verdim, arkadaşlarım da onları sırasıyla yerine getirecekler. Yarın ilerleyen günlerde bunun daha da farklı örneklerini görebilirler. Tek şart da tabii benimle konuşmaya cesaretli olanlarla yapacağım” yanıtını verdiğini söyledi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika