Ekrem İmamoğlu Karadeniz gezisinde İsmail Saymaz ve Nagehan Alçı aynı otobüste: Vatandaşlardan tepki yağdı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu bayramda Karadeniz gezisine çıktı. İmamoğlu’na, bir grup gazeteci de eşlik etti. Çözüm sürecinde Ak Parti’yi destekleyen Nagehan Alçı ve Akif Beki gibi isimlerin, İsmail Saymaz ile birlikte İmamoğlu’nun gezisinde aynı otobüste olması hem Ak Parti hem de CHP seçmenin tepkisini çekti.

“Tesadüfe bakın yine İsmail Saymaz ve Nagehan Alçı!”

Bir vatandaş, “Türkiye cumhuriyeti devletinin bu hâle gelme sebebi olan Aydın Doğan ‘ın Almanya seferinde öndeki üçlünün arkasında yırtık dondan çıkar gibi resme dâhil olmata çalışan ikili kim?Aaaa tesadüfe bakın yine ismail saymaz ve nagehan alçı” yorumunu paylaştı.

Aynı vatandaş, “Nagehan Alçı ve ismail saymaz aynı kumaşa sahip.Neden mi?Türk milletinin varlığına kast eden,Atatürk ‘e diktatör diyen,pkk ve bebek katiline güzelleme yapan biriyle bırakın aynı otobüse binmeyi aynı şehirde yaşamayı bile kendine hakaret saymayıp piz verenler kim” ifadelerini kullandı.

“Bu nasıl dönekliktir?”

Bir başka vatandaş, Ayrıca ismail saymaz defalarca nagehan alciyi yerden yere vurdu hep elestirdi şu an aynı otobusteler hepsi chpli olmuş bu nasıl dönekliktir medya ve siyasilere güvenirken iki kere düşünün dostlar kovid döneminde hepsi dilsizdi unutmayın” değerlendirmesinde bulundu.

Ekrem İmamoğlu’nun makam otobüsü İETT’nin otobüsü mü?

Öte yandan Ekrem İmamoğlu’nun karadeniz turuna çıktığı otobüsün, İETT demirbaş listesinde kayıtlı olduğunun ortaya çıktığı iddia edildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi veya Ekrem İmamoğlu kanadınfan konuya ilişkin açıklama yapılmadı.

Ekrem İmamoğlu Karadeniz turu

Son dakika ekrem imamoğlu haberleri

Son dakika İBB haberleri

Ekrem İmamoğlu otobüs gazeteciler

Ekrem İmamoğlu’nun otobü İETT’nin mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.