Orbit Haber

Dilan Polat Ankara Mamak şubesine nasıl gidilir?

Dilan Polat Ankara Mamak şubesine nasıl gidilir?
06 Kasım 2022 - 15:33

Ünlü güzellik merkezi sahibi Dilan Polat Ankara Mamak’taki şubesini açıyor. Dilan Polat’ın Ankara Mamak şubesine gitmek kentin her yerinden gayet basit. Peki Ali Aydoğan güzellik merkezinin hemen yanında yer alan Dilan Polat Ankara Mamak şubesine nasıl gidilir?

Dilan Polat Ankara Mamak şubesi nerede?

Orbit – Dilan Polat’ın Ankara Mamak’ta açacağı yeni şube heyecan yarattı. Şubenin açılışı gerçekleşmeden çok sayıda kişi randevu için sıraya girdi. Takipçilerinden gelen Dilan Polat Ankara Mamak şubesi nerede? sorusu üzerine Dilan Polat, Ali Aydoğan kuaför ve güzellik salonunun hemen yanında açılacak yeni şube için bir video paylaştı. Videoda Ali Aydoğan kuaför ve güzellik salonu da net olarak görünüyor. Ali Aydoğan kuaför salonu, Ankara’nın en lüks ve konforlu kuaför salonlarından biri olarak dikkat çekerken, Dilan Polat Ankara Mamak şubesine gitmek için de Ali Aydoğan kusaför ve güzellik salonunun yanından da geçilecek.

Dilan Polat Ankara Mamak şubesi adresi neresi?

Dilan Polat Ankara Mamak şubesine Başkentin her yerinden gitmek son derece kolay. Dilan Polat Ankara Mamak şubesi adresi neresi? sorusunun cevabı da bunun için hazırlandı. Nato Yoluna ulaştıktan sonra Dilan Polat Ankara Mamak şubesine de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Öncelikle haritalar bölümüne Ali Aydoğan Kuaför Hilal, Cengizhan, 817. Sk. no:9, 06620 Mamak/Ankara adresini yazarak, Metro market Mamak şubesinin hemen yanındaki Ali Aydoğan Kuaförü bulabilirsiniz. Ardından sadece 70 Metre ilerleyerek Dilan Polat Ankara Mamak şubesine ulaşabilirsiniz.

Oran’dan Dilan Polat Mamak Ankara Şubesi sadece 10 Dakika

Ankara’nın her yerinden rahatça gidilebilecek olan Dilan Polat Ankara mamak şubesi özellikle Oran tarafından veya Çayyolu tarafından gelecekler için de gayet basit ve akıcı bir trafikle ulaşılabilir. Öyle ki Oran’dan Dilan Polat Mamak Ankara Şubesi sadece 10 Dakika sürer. Çevreyoluna bağlanan yolu takip ettikten sonra, Mamak Dikimevi tabelasını görünce yoldan çıkacaksınız. Nato yolu’na ulaştıktan sonra Shell benzin istasyonunun hemen yanında sağa döndüğünüzde Dilan Polat Ankara Mamak şubesine ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com