Orbit Haber

CHP’li Özgür Özel’den Ak Parti’li Bülent Turan’a “dangalak” yanıtı: Zıvanadan çıktılar

CHP’li Özgür Özel’den Ak Parti’li Bülent Turan’a “dangalak” yanıtı: Zıvanadan çıktılar
03 Mayıs 2022 - 1:47

Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, partisinin Çanakkale merkez ilçe başkanlığının düzenlediği bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada muhalefete yönelik “dangalak” nitelemesinde bulunmuştu. Bülent Turan’ın o sözlerine CHP’li mevkidaşı Özgür Özel’den yanıt gecikmedi. Özgür Özel o sözleri “acizlik” olarak değerlendirdi.

Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada “2023, Çanakkale’ye dünyanın en büyük köprüsünü yapanlarla köprüyü sadece polemik konusu yapıp oradan bizi denize dökeceğini düşünen dangalakların seçimi olacak” ifadelerini kullanmıştı.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Bülent Turan’a “zıvanadan çıktılar” diyerek yanıt verdi.

Özgür Özel “Her anket sonucuyla, sokağa çıktıklarında vatandaştan yükselen her tepkiyle şaşkına döndüler. İyice zıvanadan çıktılar. Siyasi rakiplerine oy verenlere dangalak demek, bir tükenmişlik bir acizlik göstergesidir. Bu seviyesizliğe gerekli cevabı sandıkta milletimiz verecek.” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com