CHP’li Belediye Başkanına yumurtalı saldırı. Başkandan ilk açıklama: Yumurta attılar yemeğe devam ettik

CHP’li Belediye Başkanına yumurtalı saldırı. Başkandan ilk açıklama: Yumurta attılar yemeğe devam ettik

Adana Seyhan’da Belediye Başkanlığı iftar yemeği verdi. DağlıoğluMahallesindeki iftarda Belediye Başkanı Akif Kemal Akay Yumurtalı saldırıya uğradı.

Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Dağlıoğlu Mahallesi’nde belediyenin verdiği toplu iftar yemeğine katılan CHP’li Seyhan Belediyesi Başkanı Akif Kemal Akay, altı kişilik bir grubun saldırısına uğradı.

Başkan Akay, kendisine yönelik yapılan saldırı ile ilgili konuştu. Kendisine yumurta atıldığını söyleyen Akay, saldırıyla ilgili yayınladığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Gün aşırı yaptığımız iftar programlarının bir tanesinde, bugün tatsız bir olay yaşandı. Herhadle yapılan hizmetlerden rahatsız olan bazıları, kendilerine az hizmet yapıldığını ifade ederek, anlaşılmaz bir saldırı gerçekleştirdi. Saldırı demeyelim buna, yumurta attılar. Olayın tamamı bu. Sonrasında mahalle halkıyla birlikte yemeğimize devam ettik.

Bin kişiyi aşan bir topluluk içinde, zaten bu olay fazlasıyla protesto edildi. Saldırıyı gerçekleştirenler de o sırada kaçmak zorunda kaldılar.”

Akay’a saldıran kişilerin ise henüz kimliği tespit edilemedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.