Orbit Haber

Çevre Bakanlığından Uzaktan Algı sempozyumu UZAL!

Çevre Bakanlığından Uzaktan Algı sempozyumu UZAL!
16 Kasım 2022 - 12:49

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı himayesinde Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü tarafından bu yıl 8’incisi düzenlenen UZAL CBS 2022 (Uzaktan Algılama ve Coğrafi Bilgi Sistemleri) Sempozyumu, Türksat’ın iletişim desteği ile 17 Kasım’da başlıyor. Çevre Bakanlığından Uzaktan Algı sempozyumu UZAL!

UZAL CBS

Alanında uzman sektör temsilcilerini ve akademisyenleri bir araya getiren UZAL CBS’de 2 gün boyunca birçok konu bütün detayları ile masaya yatırılacak.

Toplamda 15 oturum

Eş zamanlı olarak üç farklı salonda farklı konuların istişare edileceği sempozyumun başkanlığını CBS Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Bayraktar’ın yaptığı bilimsel toplantı, toplamda 15 oturumla katılımcılarını ağırlayacak.

“Akıllı Şehirler ve Yeşil Teknolojiler”

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Fatma Varank’ın ev sahipliğinde ana gündemi “Akıllı Şehirler ve Yeşil Teknolojiler” olan organizasyon, İlbank Macunköy Sosyal Tesisleri Konferans ve Toplantı salonlarında 17-18 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek. Türksat’ın da standının bulunduğu sempozyuma Türksat Bilişim Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Savaş da katılım sağlayacak.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com